SPRAWDŹ PROMOCJE, TANIEJ NAWET DO 50%

Polityka prywatności

Polityka prywatności od dnia 23.05.2018

Zaufanie użytkowników jest podstawą naszej działalności. Odwiedzając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności i obowiązujące zasady. Dlatego tutaj w prosty i czytelny sposób dowiesz się w jaki sposób WXN Labs przetwarza Twoje dane osobowe. Tutaj również możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za ochronę Twoich danych.

1. Jakiego rodzaju informacje na Twój temat może zbierać i przetwarzać WXN Labs

Zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach, a także po to, by umożliwić robienie zakupów w sklepie wxnlabs.com, przez Internet lub telefon.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na stanowisko w WXN Labs, również wtedy poprosimy Cię o pewne informacje, które będą nam potrzebne dla rozpatrzenia Twojej kandydatury.

Zbieramy informacje dzięki którym Twoje zakupy w WXN Labs będą łatwiejsze, wygodniejsze, szybsze.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w konkursach organizowanych przez WXN Labs, również wtedy poprosimy Cię o pewne informacje, które będą nam potrzebne dla rozpatrzenia Twojego zgłoszenia i np. wysłania nagrody.

2. W jaki sposób wykorzystujemy zebrane o Tobie informacje

Poniżej przedstawiamy sposoby i okoliczności otrzymywania przez nas informacji o Tobie. Dokładnie opisujemy w jaki sposób wykorzystujemy zebrane dane. Zwróć proszę uwagę, że są to wyłącznie informacje o potencjalnych sposobach wykorzystania Twoich danych osobowych, z którymi możesz się spotkać odwiedzając nasz sklep i strony internetowe, dokonując u nas zakupu, korzystając z naszych usług, biorąc udział w konkursach czy aplikując na ogłoszenia o pracę w WXN Labs. W każdym z przypadków, otrzymasz jednoznaczną informację dotyczącą celu przetwarzania Twoich danych, a w niektórych przypadkach, będziemy dodatkowo potrzebowali Twojej wyraźnej zgody (np. wysyłanie informacji marketingowych, powiadomień webpusch, oddzwaniania ). Poprosimy Cię wtedy o wyrażenie takiej zgody, informując czego ona dotyczy oraz o Twoich prawach. Przetwarzanie Twoich danych w WXN Labs odbywa się zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dotyczy to zarówno krajowych przepisów, jak i tych obowiązujących w ramach Unii Europejskiej. Pamiętaj proszę, że podając dane osobowe możesz podawać wyłącznie swoje dane osobowe. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych potwierdzasz jednocześnie, że zgoda ta jest udzielona zgodnie z prawem Twojego kraju i masz do tego pełne prawo (potwierdzenie pełnoletniości i możliwości udzielenia zgody)

Administrator:
Administratorem danych osobowych, które przekazujesz w opisanych poniżej przypadkach, jest WXN Labs Wojciech Brzostek, Konrad konieczny s.c.(zwane dalej WXN Labs) z siedzibą w Warszawie , Klimczaka 22a/1 W określonych przypadkach, korzystając z niektórych z usług, możemy Cię poprosić o przekazanie swoich danych innemu Administratorowi (np. dostawcy usługi płatności online). Będzie to jednak zawsze wynikało z informacji, którą otrzymasz od nas w momencie zebrania Twoich danych oraz z regulaminu danej usługi.

3. Jak mogę się skontaktować z WXN Labs w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych

Twoje preferencje co do produktów, powody, dla których kupujesz dany produkt – dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o Twoich preferencjach zakupowych. Dodatkowo, uzyskujemy tego typu informacje, jeśli zarejestrujesz się albo skorzystasz z kuponów rabatowych lub skorzystasz z innych promocji. W każdym z powyższych przypadków, zawsze będziemy się starali przekazać rzetelną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Skontaktować się z Administratorem Twoich danych osobowych możesz wysyłając maila na adres : info@wxnlabs.com W ten sposób możesz również skorzystać ze swoich praw, wynikających z obowiązujących przepisów, czyli żądać dostępu do swoich danych osobowych lub ich usunięcia czy aktualizacji, zaprzestania ich przetwarzania w określonym celu, wycofania wszelkich zgód, które od Ciebie otrzymaliśmy, czy skorzystać z prawa do przeniesienia Twoich danych do innego Administratora. Wszelkich zmian zgodnych z przepisami, dotyczących Twoich danych osobowych dokonamy bez zbędnej zwłoki, zgodnie z obowiązującymi w WXN Labs procedurami. Pamiętaj jednak:

4. Co mogę zrobić jeśli uważam, że WXN Labs niewłaściwie obchodzi się z moimi danymi?

Jeśli uważasz, że przetwarzając dane osobowe, działamy niewłaściwie lub w sposób niezgodny z prawem, prosimy daj nam znać, korzystając z metody kontaktu opisanej powyżej. W każdej chwili możesz wnieść skargę do organu nadzorczego, czyli urzędu państwowego, powołanego do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu ochrony danych osobowych w Polsce. Do dnia 24 Maja 2018, takim urzędem jest Generalny Inspektor ochrony Danych osobowych (http://www.giodo.gov.pl/), natomiast od dnia 25 Maja 2018, funkcję tę w Polsce przejmie Prezes Urzędu ochrony Danych osobowych.

5. W jaki sposób WXN Labs uaktualnia informacje zawarte na tej stronie?

Treść tej strony tak jak i usługi i promocje WXN Labs będą się z czasem zmieniały. Strona będzie uaktualniana okresowo, aby odzwierciedlać te zmiany i odpowiadające im zmiany w naszych praktykach dotyczących traktowania informacji. Jednak za każdym razem, gdy zmienimy treść na tej stronie, zmienimy też na niej datę, aby wskazać, kiedy zostały dokonane zmiany.

Pamiętaj: Korzystając z tej Strony internetowej, akceptujesz zasady przedstawione na niej, jak to zostało zaznaczone na początku. Każde kolejne wejście na tę Stronę internetową, które będzie nosiło datę późniejszą od daty opublikowania nowej wersji niniejszej Strony, będzie uważane za Twoją akceptację zasad zawartych w jej treści. Dlatego właśnie zachęcamy do odwiedzania tej strony zawsze, kiedy przekazujesz nam swoje dane osobowe.

6. Czy WXN Labs dzieli się moimi danymi osobowymi z innymi firmami i osobami?

Bez Twojej zgody, WXN Labs nie udostępnia Twoich danych osobowych firmom czy osobom trzecim, które mogłyby wykorzystać je dla własnych celów. Wyjątek stanowią uprawnione organy Państwowe, działające w ramach obowiązujących przepisów prawa, którym jesteśmy zobowiązani udostępnić Twoje dane. Dzielimy się natomiast niektórymi danymi z usługodawcami, których zaangażowaliśmy do realizowania usług w naszym imieniu (np. z kurierami, którzy dostarczają zamówienia złożone przez Internet, firmami wykonującymi usługę płatności online itp ) czy dla nas w celach analizy czy podniesienia jakości Twojej obsługi. Usługodawcy ci, na mocy odpowiednich umów, zobowiązani są jednak do wykorzystywania powierzonych im danych wyłącznie według naszych wytycznych oraz w ściśle określonym przez nas celu. Zobowiązujemy ich również do stosownego zabezpieczenia Twoich danych i zachowania ich w tajemnicy.

7. Czy otrzymam e-mail od WXN Labs?

Wyślemy do Ciebie e-mail tylko, jeśli podasz nam swój adres e-mailowy i poprosisz nas o skontaktowanie się z Tobą. Email od WXN Labs możesz otrzymać także w związku z realizacją zamówienia złożonego przez Internet lub w ramach potwierdzenia zamówienia złożonego przez telefon. E-mail od WXN Labs możesz otrzymać również w ramach prowadzonej przez nas usługi Newsletter, wyłącznie jeśli otrzymaliśmy wcześniej Twoją wyraźną zgodę na wysyłanie takich wiadomości.

Pamiętaj: Jeśli wolałbyś nie otrzymywać od nas informacji o produktach czy promocjach, prosimy o kontakt zgodnie z informacją w rozdziale „Jak mogę się skontaktować z WXN Labs w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych”, lub o samodzielne wycofanie zgody poprzez kliknięcie na przycisk wypisania z newslettera znajdujący się na dole każdego z przesłanych newsletterów.

8. Jak mogę się skontaktować z WXN Labs w innych sprawach?

Jeśli chcesz uzyskać informacje związane z ogólnym funkcjonowaniem naszej strony internetowej, przebiegiem procesu zamówienia lub naszą ofertą, możesz do nas napisać na adres info@wxnlabs.com, zamówić rozmowę telefoniczną poprzez formularz na naszej stronie lub zadzwonić na numer 53193118. Odpowiemy na Twoje pytanie lub sprawdzimy Twoje wątpliwości tak szybko, jak to możliwe.

9. Kiedy i jakie dane osobowe może przetwarzać WXN Labs?

Kiedy odwiedzasz nasz sklep stacjonarny, Twój wizerunek może zostać zarejestrowany przez nasze kamery monitoringu. Dzieje się tak, ponieważ staramy się zapewnić bezpieczeństwo Tobie, naszym pracownikom, pracownikom naszych partnerów a także aby chronić naszą własność, znajdującą się na terenie sklepu, wokół niego, czy własność odwiedzających nas klientów. W tym celu, prowadzimy ciągły monitoring wizyjny niektórych obszarów sklepu i wokół niego (np. niektórych działów, stanowisk kasowych, parkingu, magazynu). Nie prowadzimy monitoringu w miejscach, gdzie mogłoby to prowadzić do naruszenia Twojej prywatności. Nie wykorzystujemy też zarejestrowanego obrazu do żadnych innych celów i nie prowadzimy na nim dodatkowych analiz (np. w celach marketingowych). Dostęp do nagrań jest możliwy wyłącznie dla wąskiego grona uprawnionych do tego osób, zgodnie z procedurami firmy i nie są one udostępniane nikomu, poza uprawnionymi organami państwowymi, jako materiał dowodowy na potrzeby prowadzonych postępowań. Czas przechowywania nagrań ograniczyliśmy do maksymalnie 30 dni i po tym czasie, są one nadpisywane (usuwane poprzez nadpisanie), bez możliwości odtworzenia.

Wchodząc na naszą stronę reprezentujesz się przypisanym Ci przez operatora adresem. Adres ten jest zapisywany w tzw. logu na serwerze naszego operatora i po wymaganym przepisami prawa okresie (2 lat) jest usuwany.

Jeśli dokonasz u nas zakupów poprzez sklep internetowy konieczne będzie podanie danych takich jak imię, nazwisko, adres dostawy, adres e-mail , numer telefonu w celu realizacji i obsługi zawartej umowy. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zgodnie z ich przeznaczeniem ( obsługa zawartej umowy i ewentualne późniejsze procesy obsługi), a po wymaganym prawem okresie (do 10 lat) jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zarejestrujesz u nas konto przez sklep internetowy konieczne będzie podanie danych takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania lub/i dostawy, adres e-mai, numer telefonu w celu . Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera konieczne będzie podanie imienia i adresu e-mail. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zapiszesz się do naszych powiadomień SMS konieczne będzie podanie imienia i numeru telefonu. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli bierzesz udział w naszych konkursach może być konieczne podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania/dostawy. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli dokonasz u nas zakupów przez jedną z internetowych platform sprzedaży, platforma ta na podstawie osobnej umowy powierzenia przetwarzania danych i zgodnie z jej polityką prywatności regulaminami przekaże nam dane niezbędne do obsługi zawartej umowy zakupu/sprzedaży. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zawartą z daną platforma umową, a po wycofaniu przez Ciebie lub Administratora Twoich danych zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli będziesz brał udział w procesie rekrutacji konieczne będzie podanie wymaganych przy rekrutacji danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacji lub dalszego zatrudnienia ( w oparciu o obowiązujące przepisy w tym zapisy Kodeksu Pracy). W przypadku procesu rekrutacji zakończonego bez zatrudnienia przekazane dane osobowe zostają natychmiast zniszczone lub w przypadku uzyskania zgody przetwarzane przez okres 3miesięcy zgodnie z procedurami ochrony informacji w firmie. Po tym okresie dane zostają zniszczone lub usunięte jeśli zostały przekazane w formie elektronicznej.

Zbieramy też informacje przy użyciu plików „ciasteczek”. Są to np. informacje o Twoich działaniach na naszej stronie, zainteresowaniach i ulubionych produktach, zakupach – dzięki temu nasza strona jest ciągle ulepszana i dostosowywana do twoich potrzeb. O szczegółach możesz o poczytać w naszej Polityce cookie’s. Aby nieustannie optymalizować i udoskonalać naszą ofertę, stosujemy tak zwane technologie trackingowe, profilowania, systemy zbierania opinii, systemy obsługi newsletterów, systemy automatyzacji. Wykorzystujemy do tego celu takie usługi jak np. usługi Google Analytics, jak też usługi firm takich jak: platformy zakupowe i opinii (np Ceneo), systemy automatyzacji, systemy afiliacyjne i systemy obsługi newsletterów . Przetwarzanie Twoich danych w takich wypadkach opiera się o wyrażone osobno zgody/ akceptację ciasteczek i jest zabezpieczone konkretnymi i zgodnymi z przepisami umowami powierzenia przetwarzania danych, w których jasno określone są warunki jakie muszą spełniać firmy w dbałości o bezpieczeństwo Twoich danych.

10. Jaki czas moje dane mogą być przechowywane?

Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania zawartych umów, a także po ich zakończeniu przez czas, w jakim możliwe jest dochodzenie roszczeń w związku z wykonywaniem umowy. W przypadku klientów detalicznych jest to okres maksymalnie 10 lat a w przypadku Kontrahentów (firm i osób prowadzących działalność gospodarczą) jest to okres maksymalnie 3 lat i 6 miesięcy. Ponadto przechowujemy Twoje dane dla celów:
– zakładanie i zarządzanie Twoim kontem w sklepie internetowym po zawarciu umowy zakupu przez okres maksymalnie 10 lat,
– podatkowych i rachunkowych przez okres 5 lat po zakończeniu roku , w którym miało miejsce zdarzenie finansowe,
– marketingowych przez okres do 10 lat, nie dłużej niż do wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu lub cofnięcia zgody z zachowaniem okresu realizacji zmian wymaganego procedurami ochrony danych firmy,
– zapobiegania nadużyciom i oszustwom przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy lub zaistnienia określonego zdarzenia,
– statystycznych i analitycznych przez okres 24 miesięcy od przeprowadzenia analizy lub przeprowadzenia badania,
– archiwalnych przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy lub wystąpienia określonego zdarzenia,
– prowadzenia postępowań sądowych lub administracyjnych przez okres trwania takich postępowań,
– rozliczalności przez okres w jakim WXN Labs jest zobowiązane do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych, w tym umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.

11. Bezpieczna transmisja danych, zabezpieczenia

Dane osobowe użytkownika są przez nas przekazywane w bezpieczny sposób przy użyciu szyfrowania. Dotyczy to także procesu składania zamówienia oraz logowania klienta. Stosujemy system kodowania TLS (Transport Layer Security) lub SSL (Secure Socket Layer). Ponadto nasze strony internetowe oraz inne systemy są zabezpieczane poprzez bieżące działania techniczne i organizacyjne przed utratą, zniszczeniem, dostępem, zmianami lub rozpowszechnianiem danych użytkowników przez osoby nieupoważnione zarówno przez nas jak i naszych partnerów.

Pamiętaj: Za skutki udostępnienia przez Ciebie w sposób umyślny lub nie swojego hasła i loginu, jak i za następstwa prawne z tym związane odpowiadasz Ty, chyba że udowodnisz, że dane te pozyskała osoba trzecia w sposób nielegalny. Dlatego warto zachować ostrożność przy przechowywaniu danych niezbędnych do logowania i stosować złożone hasła ( minimum 8 znaków, w tym duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne).

Pamiętaj: Jeśli posiądziesz wiedzę że ktoś inny wykorzystuje Twoje konto masz obowiązek poinformować nas o tym bezzwłocznie – do tego momentu Ty odpowiadasz za to co się dzieje na twoim koncie.

0
    0
    Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu