Opublikowano Dodaj komentarz

Jak zwiększyć potencjał swoich treningów?

Nawet najbardziej zdeterminowany sportowiec miewa chwile słabości, gorszy dzień, niechęć do treningu, brak zapału. Wiele czynników psychologicznych i fizycznych może wpływać na ten stan. Oczywiście samozaparcie jest ogromnie ważne i nie zastąpi go żadna magiczna substancja. Jednak pewne składniki odżywcze, witaminy i minerały mogą pomóc w znalezieniu siły i energii do rozpoczęcia kolejnego treningu prowadzącego do osiągnięcia wyznaczonego celu. Produktem, który może być wykorzystany jako pomoc dla organizmu jest przedtreningówka.  Czym jest, jak działa i czy warto?

Czytaj dalej Jak zwiększyć potencjał swoich treningów?

Opublikowano Dodaj komentarz

Jak działają odżywki białkowe? Rodzaje i zasady stosowania

Internet pełen jest ciekawych przepisów na dania i przekąski zawierające w swoim składzie odżywki białkowe. Ten suplement diety występuje w wielu różnych odmianach smakowych, m.in. kokosowym, śmietankowym czy czekoladowym. Postronny odbiorca nieznający tematu może mieć wrażenie, że jest to po prostu inna forma zdrowej przekąski. Nic bardziej mylnego! Chociaż odżywki białkowe cechują się słodkawym smakiem i często wprowadza się je do diety w sposób przystępny, na przykład w formie deseru, to ich stosowanie ma na celu przede wszystkim uzupełnienie diety w optymalną dla organizmu ilość białka. Jak działają odżywki białkowe i dlaczego są takie ważne?

Czytaj dalej Jak działają odżywki białkowe? Rodzaje i zasady stosowania

Opublikowano Dodaj komentarz

Ranking przedtreningówek i spalaczy tłuszczu

Najlepsze przedtreningówki i spalacze tłuszczu co roku się zmieniają. Na rynek wchodzą nowe produkty, a dotychczasowe mają mniej lub bardziej zmieniony skład. Na naszej liście rankingu przedtreningówek i spalaczy tłuszczu nie zabrakło jednak suplementów, które pojawiały się już wcześniej. Prezentujemy nasz ranking przedtreningówek i fat burnerów, które warto wybrać!

Które z przedtreningówek i spalaczy tłuszczu są najlepsze? Jakie zasługują najbardziej na naszą uwagę? W tym artykule to sprawdzisz! Przekonaj się, które suplementy warto kupić, jeżeli jeszcze ich nie wypróbowałeś! Czytaj dalej Ranking przedtreningówek i spalaczy tłuszczu

Opublikowano Dodaj komentarz

Nootropiki – wsparcie koncentracji i skupienia

Nootropiki - wsparcie koncentracji i skupienia

Poprawna praca mózgu ma znaczny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Pamięć, koncentracja czy kojarzenie faktów to tylko jedne z nielicznych procesów, które odgrywają ogromną rolę w życiu człowieka. Szczególnie  jest to widoczne w pierwszych latach życia kiedy to jako dzieci uczymy się, ale też w wieku dorosłym, kiedy to musimy wciąż poszerzać horyzonty ale też wykorzystać nagromadzone zasoby.  Jak wspomóc koncentrację, poprawić pamięć oraz uwolnić drzemiące pokłady kreatywności? Pomocą mogą okazać się nootropiki.

Czytaj dalej Nootropiki – wsparcie koncentracji i skupienia

Opublikowano Dodaj komentarz

Jak działa MK 677 – efekty i stosowanie

Jak działa MK 677 - efekty i stosowanie

Możliwości wsparcia organizmu w walce o upragnioną sylwetkę jest wiele. Podstawowymi elementami wpływającymi na budowę masy mięśniowej są m.in. posiłki bogate w białko, o zwiększonej kaloryczności niż potrzebuje nasz organizm, aktywność fizyczna z naciskiem na ćwiczenia siłowe, a także dyscyplina, ponieważ o spadek motywacji nie trudno w momencie odczuwalnego bólu w stawach, pojawienia się zakwasów czy przebywania na restrykcyjnej diecie. W jaki sposób wesprzeć organizm podczas pracy nad ciałem? Z pomocą przychodzi MK-677!

Czytaj dalej Jak działa MK 677 – efekty i stosowanie