Opublikowano Dodaj komentarz

Kiedy stosować odżywki białkowe?

Kiedy stosować odżywki białkowe

Odżywki białkowe są podstawowym rodzajem suplementacji dla osób, które intensywnie trenują. Używane są także do uzupełnienia niedoborów diety. Prawidłowe stosowanie odżywek białkowych przekłada się na lepsze efekty w budowaniu masy mięśniowej. Jak i kiedy je zażywać? Jak działają odżywki białkowe? 

Czytaj dalej Kiedy stosować odżywki białkowe?

Opublikowano Dodaj komentarz

Spalacze tłuszczu – które produkty wybrać?

Szczupła sylwetka to marzenie milionów osób. Oczywiste jest, że najważniejsze jest połączenie regularnego wysiłku fizycznego z dobrą dietą (np. na redukcję). Czasem jednak warto skorzystać profesjonalnych suplementów – spalaczy tłuszczu. Jak działają i jakie są najskuteczniejsze spalacze tłuszczu?

Czytaj dalej Spalacze tłuszczu – które produkty wybrać?

Opublikowano Dodaj komentarz

Przedtreningówki – jak stosować i które są najlepsze?

Przedtreningówki jak stosować i które są najlepsze

Odżywki przedtreningowe to suplementy, dzięki którym nie trzeba rezygnować z treningów. Dodają wytrzymałości, siły i motywacji do podjęcia kolejnych ćwiczeń. Mogą pozytywnie wpływać na wydolność organizmu i rezultaty treningowe. Jakie są najmocniejsze przedtreningówki, kiedy warto je stosować?

Czytaj dalej Przedtreningówki – jak stosować i które są najlepsze?

Opublikowano Dodaj komentarz

Kreatyna – kiedy stosować – przed czy po treningu?

kreatyna

Aminokwas w postaci kreatyny zbudowany jest między innymi z takich związków, jak arginina, metionina i glicyna. Zażywanie kreatyny to podstawowe wsparcie suplementacyjne dla sportowców – dostarcza energii mięśniom i zwiększa przyrost masy mięśniowej. Co warto wiedzieć o niej wiedzieć i jak przyjmować keratynę?

Czytaj dalej Kreatyna – kiedy stosować – przed czy po treningu?