Odżywki białkowe

Widok:

Allnutrition – Whey Delicious Protein – 700g

39.99

Szybkie i smaczne źródło białka Prawidłowe dostarczenie odpowiedniej ilości białka …

Allnutrition – Whey Protein – 2270g

119.99

Solidna porcja Twojej ulubionej odżywki białkowej! Odżywka białkowa jest nierozłącznym …

Sale
Promocja!

Rule 1 Proteins R1 Protein 2.2kg Izolat

199.00

Najwyższej jakości Izolat i hydrolizat białka

 

ZERO cukru
ZERO tłuszczu
ZERO glutenu †
ZERO gum
ZERO śmietanki
ZERO wypełniaczy
ZERO sztucznych konserwantów
ZERO wzbogacania aminokwasów lub zakazanych substancji

Allnutrition – Whey Lactose Free – 700g

44.99

Odżywka białkowa bez laktozy Produkt allnutrition whey lactose free to …

Applied Nutrition Vegan-Pro 2.1kg

149.90

NUTRITIONAL INFORMATION Serving Size: 1 Scoop (30g) – Servings Per …

Allnutrition – Vegan Protein – 500g

39.99

Wegańska odżywka białkowa W diecie każdego sportowca trzymanie białka na …

Odżywki białkowe na masę mięśniową

Odżywki białkowe na masę mięśniową to jeden z najbardziej popularnych suplementów diety dla osób uprawiających sporty siłowe. To podstawowa odżywka wspomagająca budowę masy mięśniowej. Wspomagają proces odchudzania oraz rekonwalescencji, mogę być też stosowane jako uzupełnienie diety. Tego typu suplementy uzupełniają dietę w szczególnie potrzebne trenującym kulturystykę łatwo przyswajalne białko. Mogą być zamiennikiem posiłków lub ich dodatkiem, zwłaszcza jeśli mamy większe zapotrzebowanie na ten składnik pokarmowy.

Najlepsze białko na masę mięśniową

Odżywki białkowe na masę mięsniową dedykowane są głównie osobom uprawiającym sporty siłowe. Białko stanowi około 80% masy mięśniowej (po usunięciu wody) i odpowiada za strukturę i działanie mięśni. Trening powoduje uszkodzenie mięśni, aby mogły się regenerować i rozwijać potrzebne są większe ilości białka. Jeszcze większe ilości potrzebują osoby trenujące sporty wytrzymałościowe i siłowe. Może być trudno uzupełnić zapotrzebowanie na białko samą dietą.

Odżywki białkowe na masę mięśniową dla fanów kulturystyki

Ilość i rodzaj stosowanej odżywki białkowej na masę trzeba dopasować do potrzeb własnego organizmu oraz częstotliwości treningu. Jeśli trenujesz raz w tygodniu i twoja dieta jest prawidłowo zbilansowana, możesz nie potrzebować dodatkowej ilości białka. Przy treningu 2-3 razy w tygodniu, wystarczy jedna porcja białka dziennie po treningu. Jeśli trenujesz częściej, dla ogólnej sprawności zaleca się zażywanie 2 porcji. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu siły, spróbuj białko serwatkowe, natomiast przy odchudzaniu suplementuj izolat.

Najlepsza odżywka białkowa na odchudzanie

Najpopularniejszą odżywką białkową jest białko serwatkowe, które pochodzi z mleka. Tak jak i inne białka zwierzęce, zawiera wszystkie aminokwasy, które są potrzebne do budowy mięśni. Olimp Whey Protein Complex 100 % to preparat dostępny w kilku ciekawych smakach. Odżywka łatwo rozpuszcza się w wodzie, nie powoduje nadmiernego pienienia się.

Białko kazeinowe wchłania się dłużej, dlatego stosuje się je wieczorem.

Białka pozyskiwane z jajek zawierają owoalbuminę. Białka z wołowiny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, których organizm nie toleruje laktozy. Osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej mogą suplementować białko sojowe. Ma korzystny wpływ na kości, ponieważ zawiera izoflawony.

Nim zaczniesz suplementować białko zapoznaj się z zaleceniami producenta.

Odżywki białkowe powinno stosować się w każdym dniu treningowy, ponieważ organizm nie jest w stanie go magazynować. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z pełną ofertą.

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk