Nootropiki

Widok:

Brain Gains Nootropic Brain Fuel BLACK 300g

149.00

Odżywienie mózgu na najwyższym poziomie Zamulenie i znużenie idą w …

#RAW URIDINE 120 KAPS URYDYNA

79.00

#RAW Uridine to suplement diety zawierający 250 mg monofosforanu urydyny, …

Brawn Nutrition Nootropix 180 kaps

149.00

Podczas korzystania z Nootropix należy spodziewać się następujących korzyści:

Zwiększone skupienie i jasność umysłu
Zwiększona motywacja i pewność siebie
Ulepszona pamięć i funkcje poznawcze
Podniesienie nastroju
Zwiększona zdolność uczenia się
Zwiększona energia i zmniejszone zmęczenie psychiczne.

Pure Labs Kanna 90 kaps

89.00

Kanna Extract (Sceletium Tortuosom) 100 mg

Other Ingredients: Gelatin, Rice Flour, Magnesium Stearate, Silicon Dixiode

GLAXON Adrinall Nootropic 63 kaps

139.00

Adrinall to bardzo wszechstronny, poprawiający funkcje poznawcze suplement nootropowy z …

Pure Labs Uridine 60 kaps

74.00

Uridine > 98% Assay: 250mg

Other Ingredients: Rice flour, HMPC (vegetable capsule)

Pure Labs Alpha GPC 60 kaps

94.00

Alpha-GPC (Alfosceran Choliny) 300 mg

Other Ingredients: Gelatin, Rice Flour, Magnesium Stearate, Sillicon Dioxide

MyoBlox SKYWALK (Brain Octane) 36 porcji

129.00

Skywalk został opracowany tak, aby zapewniać maksymalne skupienie ,umożliwiać uwolnienie …

Brain Gains Nootropic Brain Fuel 260g

139.00

BRAIN GAINS Jest to nootropowy suplement znanej firmy z UK. …

Nootropiki – co warto wiedzieć na ten temat?

Praca umysłowa, studiowanie, nauka – to wszystko wymaga od nas maksymalnego skupienia. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie się skupić a poziom naszej koncentracji gwałtownie spada. Przyczyn takiego stanu rzeczy, może być bardzo dużo. Na naszą koncentrację, a raczej jej brak, może wpływać np. gwałtowna zmiana pogody, obniżenie ciśnienia atmosferycznego lub jego gwałtowny wzrost – przyczyny mogą być naprawdę bardzo różne. Nie oznacza to jednak, że musimy się godzić na taki stan rzeczy. Pracę musimy wykonać, na zajęciach czy lekcjach, musimy być skupieni. Czy zatem są sposoby na to, aby wspomagać pracę naszego mózgu? Czy jesteśmy w stanie poprawić naszą koncentrację?

Suplementy diety – działanie nootropików

Doskonałym rozwiązaniem, które pomoże nam lepiej się skupić na wykonywanej przez nas pracy, są różnego rodzaju suplementy diety. W przypadku, kiedy chcemy wspomagać pracę naszego mózgu, doskonałym rozwiązaniem są nootropiki. Czym jednak one są i jakie dają efekty?

Najważniejszą kwestią, jeśli mówimy o tym, w jaki sposób działają nootropiki, jest to, że zwiększają one intensywność pracy przekaźników neuronowych w mózgu. Te neuroprzekaźniki działają cały czas, ale wspomagane takimi środkami jak nootropiki, są bardziej wydajne. Dodatkowo, dostarczają one niezbędnych do powstawania nowych neuroprzekaźników substancji: prekursorów i kofaktorów. Warto jednak wiedzieć, że jeśli chodzi o nootropiki ich działanie nie dotyczy tylko i wyłącznie poprawienia pracy mózgu. Bardzo dobrze wpływają one także na nasz metabolizm oraz znacząco poprawiają krążenie krwi.

Opinie na temat nootropików – jak to z nimi jest?

Tak, jak w przypadku każdej diety czy suplementacji diety, tak i w przypadku omawianej substancji jaką są nootropiki opinie są bardzo różne. Część osób uważa, że mają one szkodliwe działanie na nasz układ nerwowy. Jest to oczywiście nieprawda, co potwierdzają lekarze neurolodzy. Jeśli bowiem spożywamy nootropiki w odpowiednich ilościach, stosując się do zaleceń, które dołączone są do każdego opakowania, nie ma możliwości, aby ten rodzaj suplementacji naszej diety, działał na nas w jakikolwiek sposób niekorzystnie. Jeśli chodzi o działanie nootropików i ich wpływ na nasze zdrowie, należy zaznaczyć, że bardzo często stosowane są one w leczeniu osób z chorobą Parkinsona czy Altzheimera.

Gdzie kupować nootropiki?

Jako sklep z suplementami diety dla sportowców oferujemy naszym klientom Nootropiki najwyższej jakości – skuteczne i działające z odpowiednimi efektami. Tym samym, w żaden sposób nie będą one wpływały negatywnie na nasze zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu WXN Labs – zarówno w przypadku Nootropików, jak również innych suplementów wspierających sportowców.

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk