Nootropiki

Widok:

BRAWN SMART MOOD 60 KAP.

109.00

BRAWN SMART MOOD – Podniesienie Twojego Nastroju i Samopoczucia na …

Sale
Promocja!

Brain Gains Switch-On Black Edition 2.0 300G

149.00

SWITCH ON Black Edition 2,0 SWITCH ON Black Edition to …

Sale
Promocja!

Chemix – Nootropic 168 kaps

179.00

CHEMIX- NOOTROPIC (POTĘŻNY NOOTROPIC) Dyrektor generalny Chemix- Guerrilla Chemist powraca …

Pure Labs Uridine 60 kaps

74.00

Uridine > 98% Assay: 250mg

Other Ingredients: Rice flour, HMPC (vegetable capsule)

Pure Labs Alpha GPC 60 kaps

94.00

Alpha-GPC (Alfosceran Choliny) 300 mg

Other Ingredients: Gelatin, Rice Flour, Magnesium Stearate, Sillicon Dioxide

Pure Labs Kanna 90 kaps

89.00

Kanna Extract (Sceletium Tortuosom) 100 mg

Other Ingredients: Gelatin, Rice Flour, Magnesium Stearate, Silicon Dixiode

#RAW Alpha GPC 98% – 25g

109.00
  • Wykazuje silne działanie nootropowe
  • Umożliwia produkcję acetylocholiny
  • Zwiększa potencjał umysłowy
  • Promuje neuroplastyczność
  • Przyspiesza tempo nauki
  • Ułatwia koncentrację
  • Wzmacnia nastrój
  • Łatwo się dozuje
Sale
brain gains black 1
Promocja!

Brain Gains Nootropic Brain Fuel BLACK 300g

129.00

Odżywienie mózgu na najwyższym poziomie Zamulenie i znużenie idą w …

Sale
Promocja!

Brawn Nutrition Nootropix 180 kaps

139.00

Podczas korzystania z Nootropix należy spodziewać się następujących korzyści:

Zwiększone skupienie i jasność umysłu
Zwiększona motywacja i pewność siebie
Ulepszona pamięć i funkcje poznawcze
Podniesienie nastroju
Zwiększona zdolność uczenia się
Zwiększona energia i zmniejszone zmęczenie psychiczne.

#RAW URIDINE 120 KAPS URYDYNA

79.00

#RAW Uridine to suplement diety zawierający 250 mg monofosforanu urydyny, …

GLAXON Adrinall Nootropic 63 kaps

139.00

Adrinall to bardzo wszechstronny, poprawiający funkcje poznawcze suplement nootropowy z …

MyoBlox SKYWALK (Brain Octane) 36 porcji

129.00

Skywalk został opracowany tak, aby zapewniać maksymalne skupienie ,umożliwiać uwolnienie …

Nootropiki – suplementy wspomagające pamięć i koncentrację

W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór nootropików. Są to naturalne lub syntetyczne substancje, oddziałujące korzystnie na funkcjonowanie mózgu. Wpływają one na poprawę funkcji poznawczych, takich jak percepcja, pamięć czy koncentracja.

Środki nootropowe pozwalają zwiększyć poziom niektórych neuroprzekaźników lub wzmocnić ich działanie. Tym samym stymulują pracę mózgu w ściśle kontrolowany sposób. Dodatkowo nootropiki mogą także usprawniać pracę neuronów i hamować czynniki, które powodują neurodegradację. Substancje te są odpowiedzialne za usprawnianie krążenia mózgowego.

Nootropiki stosowane są przede wszystkim w niedoborach dopaminy, serotoniny oraz acetylocholiny. W przypadku niedoborów pierwszego z wymienionych neuroprzekaźników, nootropiki pełnią przede wszystkim rolę boosterów dopaminy. Stanowią suplementy diety wspomagające pamięć i zdolność do uczenia się. W sytuacji obniżonego poziomu serotoniny, podnoszą poziom poczucia szczęścia i dobrostanu. Gdy zaś brak acetylocholiny, zadaniem nootropików jest poprawa koncentracji i przyspieszenie czasu reakcji. Środki nootropowe stosowane są również w przypadku niedoboru neuroprzekaźników GABA. Objawami niedoboru są między innymi: nadmierne rozproszenie uwagi, napady paniki oraz nieuzasadnione pobudzenia.

Suplementy diety na koncentrację i pamięć muszą być stosowane w sposób zgodny ze wskazaniami producenta. W przeciwnym razie zażywanie nootropików może wiązać się z wystąpieniem różnego rodzaju skutków niepożądanych.

Dlaczego warto stosować nootropiki?

Praca umysłowa, studiowanie, nauka – to wszystko wymaga od nas maksymalnego skupienia. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie skoncentrować się na tym, co ważne. Wiele czynników rozprasza naszą uwagę. Na problemy z koncentracją mogą wpływać między innymi czynniki atmosferyczne, takie jak nagłe zmiany pogody, obniżenie ciśnienia atmosferycznego lub jego gwałtowny wzrost. Nie musimy jednak godzić się na taki stan rzeczy. Pracę przecież trzeba wykonać, a efektywne korzystanie z zajęć czy lekcji ma znaczenie dla przyszłych wyników egzaminów. Dlatego właśnie warto poznać sposoby na wspomaganie pracy mózgu i poprawę koncentracji.

Jak działają suplementy diety na pamięć i koncentrację?

Nootropiki są doskonałym rozwiązaniem w przypadku problemów z pamięcią czy też koncentracją. Pomagają skupić się na wykonywanej czynności – niezależnie od tego, czy jest to praca zawodowa, nauka do egzaminów na studiach czy nauka języka obcego. Chcesz wiedzieć, jak te suplementy diety na pamięć i koncentrację wspomagają pracę mózgu? Czym dokładnie są i jakie dają efekty?

Najważniejszą kwestią, jeśli mówimy o tym, w jaki sposób działają nootropiki, jest to, że zwiększają one intensywność pracy przekaźników neuronowych w mózgu. Te neuroprzekaźniki działają cały czas, ale wspomagane takimi środkami jak nootropiki, są bardziej wydajne. Dodatkowo, środki nootropowe dostarczają niezbędnych do powstawania nowych neuroprzekaźników substancji: prekursorów i kofaktorów. Warto również wiedzieć, że działanie nootropików nie dotyczy tylko i wyłącznie poprawienia pracy mózgu. Bardzo dobrze wpływają one także na metabolizm oraz znacząco poprawiają krążenie krwi.

Opinie na temat nootropików – jak to z nimi jest?

Podobnie jak w przypadku każdej diety i suplementacji, tak i w przypadku nootropików opinie są różne. Część osób ma zastrzeżenia co do wpływu tych substancji na układ nerwowy. Lekarze neurolodzy uspokajają jednak, że spożywanie nootropików w odpowiednich ilościach, zgodnie z zaleceniami producentów, nie wiąże się z ryzykiem. Warto zaznaczyć, że nootropiki bardzo często stosowane są w leczeniu osób z chorobą Parkinsona czy Alzheimera.

Gdzie kupować nootropiki?

Jako sklep z suplementami diety dla sportowców oferujemy naszym klientom nootropiki najwyższej jakości. Są one skuteczne i przynoszą pożądane efekty. Zażywane zgodnie z zaleceniami, nie wpływają negatywnie na zdrowie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu WXN Labs – zarówno w zakresie nootropików, jak również innych suplementów wspierających sportowców.

SCROLL UP

Koszyk