Możliwości wsparcia organizmu w walce o upragnioną sylwetkę jest wiele. Podstawowymi elementami wpływającymi na budowę masy mięśniowej są m.in. posiłki bogate w białko, o zwiększonej kaloryczności niż potrzebuje nasz organizm, aktywność fizyczna z naciskiem na ćwiczenia siłowe, a także dyscyplina, ponieważ o spadek motywacji nie trudno w momencie odczuwalnego bólu w stawach, pojawienia się zakwasów czy przebywania na restrykcyjnej diecie. W jaki sposób wesprzeć organizm podczas pracy nad ciałem? Z pomocą przychodzi MK-677!

Co kryje się pod nazwą MK-677?

Ibutamoren, to substancja, która poprzez łączenie się z receptorem greliny pomaga w zwiększeniu wydzielania hormonu wzrostu. Początkowo MK-677 został opracowany w celu walki z wszelkimi objawami występującymi u osób starszych, mianowicie w związku z zanikiem masy mięśniowej oraz kostnej, a także ogólnym osłabieniem organizmu. W jakim celu wykorzystywany jest obecnie?

Zobacz ofertę MK-677 od WXN Labs!

Dowiedz się jak działa MK-677

MK-677 wywołuje nasilenie przemian anabolicznych (metabolizm komórkowy odpowiedzialny za wzrost tkanek) co dzieje się zarówno w tkance mięśniowej, jak i kostnej. Prowadzi to do zwiększenia siły oraz ilości masy mięśniowej, co jest kluczowe, jeśli chodzi o sporty sylwetkowe czy kulturystykę. W przypadku wytężonych treningów, które obciążają nie tylko mięśnie, ale też stawy, MK-677 pomaga w ich regeneracji, a dzieje się to poprzez wytwarzanie kwasu hialuronowego. Przyspieszona regeneracja pozwala na uchronienie ciała przed kontuzjami, a także w przypadku ich wystąpienia, wspomaga szybszy powrót do pełnej sprawności.

Niewątpliwą zaletą suplementu MK-677 jest pojawienie się zwiększonego wydatku energetycznego, co może pomóc nie tylko sportowcom, ale również osobom otyłym czy borykającym się z nadwagą w walce z nadprogramowymi kilogramami. MK-677 przyczyni się do wzrostu beztłuszczowej masy ciała, przy jednoczesnej utracie tłuszczu nagromadzonego pod skórą.

Ponadto, ibutamoren nie wpływa na wydzielanie się kortyzolu, co zwykle dzieje się w przypadku wzrostu związku IGF-1/HGH w osoczu. Dzięki temu organizm nie wytwarza związku chemicznego, który może mieć negatywny wpływ na rozwijanie sprawności i wyglądu sylwetki.

Efekty MK- 677

Jakie daje efekty MK-677? Przyjmowanie tego suplementu niesie za sobą zarówno aspekty pozytywne, jak i garść skutków ubocznych, które jednak częściowo można uznać za okoliczność wspomagającą. O czym mowa? O zwiększeniu apetytu. Tak, podczas przyjmowania MK-677 może wystąpić większa ochota na jedzenie, jednak w przypadku zwiększania masy mięśniowej, szczególnie w przypadku osób cierpiących na brak apetytu, może być to bardzo pomocne. Oczywiście, o ile zadbamy o racjonalne odżywianie wg specjalnie zaplanowanej diety, dzięki której nabierzemy tylko masę mięśniową, a nie tkankę tłuszczową.

Kolejnym skutkiem, który może wpływać na motywację (w przypadku diety redukcyjnej), jest zatrzymywanie się wody w organizmie. Prowadzi to do braku widocznych efektów na wadze, jednak można bardzo łatwo wyeliminować ten problem, przyjmując odpowiednio zbilansowane posiłki oraz napoje.

Garść dodatkowych informacji

Suplementacja MK-677 absolutnie nie zastąpi podstaw. Może pomóc, wesprze pewne procesy w organizmie, jednak jest tylko dodatkiem, który tak naprawdę nie zastąpi racjonalnego, świadomego, pełnego dyscypliny i determinacji podejścia.

Jeśli już decydujemy się na przyjmowanie substancji MK-677, to istotną informacją jest dawkowanie i sposób przyjmowania. W związku z tym, że ibutamoren charakteryzuje się długim czasem działania, powinno się go stosować jeden raz na 24h w ilości oscylującej między 10 a 40 mg. Dawka powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb, natomiast biorąc pod uwagę fakt, że substancja może wywoływać pobudzenie i zwiększać energię organizmu, jej zbyt duża ilość przyjęta o nieodpowiedniej porze może negatywnie wpłynąć na jakość snu. MK-677 jest dostępny na rynku w postaci kapsułek, przeznaczonych do przyjmowania doustnego.