SARM BPC-157

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Widok:

Brawn Nutrition BPC-157 60 kaps

229.00

Najlepsza ochrona aparatu ruchu Silny i mocny szkielet to bardzo …

BPC-157 budzi coraz większe zainteresowanie zarówno zawodowych sportowców, jak i osób trenujących sport amatorsko. Swoją popularność zawdzięcza niezwykle korzystnym właściwościom. BPC-157 sprzyja regeneracji, pomaga w gojeniu się ran i zwalczaniu uszkodzeń tkanek miękkich.

Preparat BPC-157 należy do grupy SARMów – selektywnych modulatorów receptora androgenowego. Skrót BPC pochodzi od angielskiego „Body Protection Compound”. Związek BPC występuje naturalnie w organizmie człowieka. Obecnie możliwe jest jednak także produkowanie go syntetycznie. Tak właśnie pozyskiwany jest preparat BPC-157.

Jak działa SARM BPC-157?

Preparat SARM BPC-157 stymuluje proces zwany angiogenezą, polegający na tworzeniu nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu wykazuje właściwości regeneracyjne. Wspomaga leczenie ran, skaleczeń i innych uszkodzeń tkanek miękkich. Dla sportowców cenna jest zwłaszcza zdolność BPC-157 do regenerowania mięśni i ścięgien, uszkadzanych regularnie w trakcie treningów. Naukowcy uważają, że preparat ten pomaga także zwalczać stany zapalne oraz obniżać ciśnienie krwi poprzez zwiększanie produkcji azotu.

Ważną cechą SARM BPC-157 jest fakt, iż suplement ten wpływa na aktywność niektórych neuroprzekaźników, w tym serotoniny i dopaminy. Trwają badania nad zastosowaniem BPC-157 w leczeniu dolegliwości bólowych, spadków nastroju i depresji.

Ponieważ SARM BPC-157 jest preparatem stosunkowo nowym, cały czas trwają badania nad tym, jakie korzyści przynosi jego stosowanie. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych suplementów, BPC-157 należy zażywać po zapoznaniu się z informacjami producenta, dotyczącymi dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych.

SCROLL UP

Koszyk