Olimp

Widok:

OLIMP Creatine 1250 Mega Caps 120caps ( kreatyna )

59.90

OLIMP Creatine 1250 Mega Caps 120caps (kreatyna) Mikronizowany Monohydrat Kreatyny: …

OLIMP Gold Vita-MIN anti-OX 60kaps

64.90

Gold VITA-MIN anti-OX super sport™ to kompozycja najważniejszych dla sportowców antyoksydantów zawartych w ANTI-OX POWER blend oraz niezbędnych witamin (m.in. najlepszej formy witaminy C dostępnej na rynku – PureWay-C®, witaminy z grupy B, kwasu foliowego, anabolicznej witaminy D) i chelatowanych aminokwasami minerałów Albion® (VITA-MIN POWER complex ) pomagających utrzymać niezachwianą kondycję zdrowotną i największy poziom zaangażowania w trening. Maksymalna przyswajalność składników witaminowo-mineralnych preparatu została zagwarantowana dzięki użyciu AstraGin™. To opatentowana mieszanka ekstraktów z żeń-szenia fałszywego i traganka błoniastego, której składniki aktywne zwiększają wchłanianie do komórek aminokwasów, glukozy i witamin, odpowiednio o 62, 57 i 50%. Podnosząc przez to wydajność produkcji ATP (o 18%) i szybkość resyntezy glikogenu mięśniowego (o 60%).

OLIMP Gold-Vit C 500 Plus 30 kaps

24.90

Witamina C jest niezbędna dla naszego organizmu ponieważ: organizm nie jest w stanie jej sam produkować, jest niezwykle istotna w wielu procesach biochemicznych i metabolicznych, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego wpływa także na zachowanie prawidłowej pracy układu immunologicznego w  trakcie oraz po intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

Olimp Labs – polska firma farmaceutyczna, będąca niezwykle doświadczonym i światowym producentem, specjalizującym się w doskonale zbilansowanych suplementach diety. W jej ofercie, oprócz odżywek i preparatów dla osób aktywnych, tworzone są kompleksy i produkty lecznicze, które mają za zadanie uzupełnić organizm w minerały i niezbędne witaminy. Olimp Labs działa na rynku od ponad 30 lat, regularnie poszerzając i rozbudowując swoje portfolio. Dzięki nieustannie doskonalonym preparatom – firma zyskała uznanie w oczach milionów konsumentów i miłośników aktywności fizycznej.

Obecnie Olimp Labs proponuje ponad 600 wyrobów – tj. kapsułek, koncentratów i tabletek, które dbają o Twoje zdrowie i samopoczucie. Produkty te wyznaczają trendy i wyróżniają się innowacyjnością oraz niesamowitą jakością. Stały się więc inspiracją i solidną pomocą dla wszystkich tych, którzy kochają sport i pragną doskonalić swoje ciało. W WXN Labs proponujemy szeroką ofertę produktów od Olimp Labs. Wspólnymi siłami sprawimy, że osiągniesz postawione, sportowe cele, a Twój organizm będzie zdrowszy, silniejszy i pełen energii do działania.

SCROLL UP

Koszyk