Spalacze tłuszczu

Ilość produktów: 1–24 z 44 łącznie.

Widok:

APS Phenadrine DMAA 60 kaps

69.00

Data ważności: 11/20

Głównymi zadaniami APS Phenadrine są:
– spalanie tłuszczu
– poprawa koncentracji
– modulacja poziomu estrogenów i kortyzolu
– hamowanie łaknienia, kontrolowanie apetytu
– pobudzenie sportowca, podwyższenie poziomu energii
– polepsza nastrój i motywuje do działania

Brawn Nutrition Alpha Lean 90 kaps

159.00

Ingredients (per serving – 3 capsules): MitoBurn™ 500mg (L-β-Aminoisobutyric Acid) …

Brawn Nutrition Thermo-Lean v2 180 kaps

139.00

‘-Poprawiona utrata tłuszczu i termogeneza
-Intensywna długotrwała energia
-Zwiększone tempo metabolizmu
-Zwiększone wydatki na energię
-Poprawiony nastrój i skupienie
-Appetite Suppression Support
-Poprawiony metabolizm węglowodanów
-Poprawiona wrażliwość na insulinę
-Zmniejszony kortyzol

Chaos and Pain Cannibal Claw 60 kaps

139.00

Chaos & Pain Cannibal Claw – jest  unikalnym produktem, którego wyjątkowa …

Sale
Promocja!

Cloma Pharma Black Spider 100 kaps ECA

139.00

Black Spider to produkt zawierający w swoim składzie sprawdzoną mieszankę odpowiedzialną za redukowanie apetytu, jednocześnie nie mając negatywnego wpływu na tkankę mięśniową czy waskularyzację. Połączenie ekstraktu Efedry, kofeiny oraz Yohimbe czyni Black Spider 25 topowym produktem, który stosowany wg zaleceń, nie ma sobie równych w porównaniu do innych tradycyjnych spalaczy.

 •     HAMUJE APETYT
 •     PODNOSI POZIOM ENERGII
 •     POPRAWIA KONCENTRACJĘ
 •     NASILA TERMOGENEZĘ

Dark Labs – Ripper 60 kaps -100mg DMAA

159.00
 • Ogromna dawka Dmaa 100mg w kapsułce
 • 3 rodzaje johimbiny
 • Najmocniejszy skład na rynku
 • Najszybsza utrata tłuszczu
 • Maksymalna waskularyzacja
 • Najsilniejszy spalacz tłuszczu w naszym sklepie

Hi-Tech Lipodrene Hardcore 90 KAPS

159.00

Hi-Tech Lipodrene Hardcore wersja bez DMAA – spalacz ekstremalne obniża poziomu tkanki tłuszczowej. Produkt zapewnia wysoką dawkę energii oraz pozwala kontrolować apetyt przez długi okres czasu. Dodatkową zaletą jest to, że suplement skutecznie usuwa wodę zatrzymaną w tkance podskórnej .

Sale
Promocja!

Hi-Tech Lipodrene Hardcore 90 kaps DMAA

199.00

Hi-Tech Lipodrene Hardcore wersja DMAA – to najmocniejsza wersja kultowego spalacza, wzmocniona o składniki zwiększające poziom energii, dzięki którym spalacz nie tylko doskonale spala tłuszcze, ale także daje energetycznego kopa na wiele godzin. Najsilniejsza wersja kultowego spalacza Lipodrene ekstremalne obniża poziomu tkanki tłuszczowej. Produkt zapewnia wysoką dawkę energii oraz pozwala kontrolować apetyt przez długi okres czasu. Dodatkową zaletą jest to, że suplement skutecznie usuwa wodę zatrzymaną w tkance podskórnej!

Sale
Promocja!

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite 90 kaps DMAA

159.00

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite przedłużone spalanie tkanki tłuszczowej

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite jest jednym z najlepiej działających preparatów, który wspomaga spalanie niechcianej tkanki tłuszczowej. Jego formuła została tak skomponowana, aby maksymalnie przedłużyć spalanie tkanki tłuszczowej, w porównaniu do innych suplementów należących do tej kategorii. Stymulujące i lipolityczne substancje pomogą osiągnąć poziom wyższy, od tego który jesteś w stanie nie wspierając się suplementacją.

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite to silny spalacz tłuszczu dla sportowców

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite wspomoże Twoją walkę z tkanką tłuszczową. Suplement ten przeznaczony jest dla zdecydowanych sportowców, miłośników kulturystyki i sportów sylwetkowych. Powstał z myślą o osobach, które nie wyobrażają sobie życia bez treningu i pracują nad smukłą sylwetką.

Dlaczego warto zdecydować się na HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite?

 • redukuje poziom tłuszczu,
 • nie powoduje nadmiernego pobudzenia,
 • usuwa zatrzymaną wodę podskórną,
 • zatrzymuje potrzebę łaknienia na wiele godzin.

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite kompleksowy suplement dla sportowców

HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite zawiera związki stymulujące powstawanie serotoniny, która pomaga utrzymać dobry nastrój, pomimo ujemnego bilansu kalorycznego. Nie jest to łatwe zadanie i nie ma się co dziwić, że na tym etapie humor nie dopisuje. Składniki, które m. in. znajdują się w HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite:

– Bauhinia purpurea, czyli drzewo storczykowe, które zawiera substancję stymulującą tarczycę do produkcji hormonów T3 i T4, wspomaga również konwersję T4 do hormonu T3. Skutkuje to podniesieniem metabolizmu spoczynkowego;

– Bacopa monnieri zawiera substancje czynne, które odpowiedzialne są za skupienie i koncentrację oraz również wykazuje pozytywny wpływ na działanie tarczycy;

– 1,3-Dimethylamylamina HCl znana jako DMAA działa stymulująco, podobnie do adrenaliny, działa bezpośrednio na receptory α- oraz β-adrenergiczne lub pośrednio poprzez stymulację produkcji noradrenaliny;

– Bezwodna kofeina to naturalny alkaloid, który wywiera stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, wspomaga termogenezę i zmniejsza uczucie głodu.

Skład preparatu HI-Tech Pharmaceuticals HydroxyElite został tak obmyślany, aby osiągnięcie odtłuszczonej sylwetki było możliwe. Sprostanie takim wymaganiom nie było łatwe, jednakże chyba się udało.

Sale
Promocja!

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore DMAA 90 kaps

179.00

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 capsules Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore …

Hi-Tech Stimerex Hardcore 90 KAPS

159.00

Stimerex Hardcore to legendarny spalacz tłuszczu zawierający kompleksowe składniki wspomagające utratę tkanki tłuszczowej. Prawdziwy lider jeśli chodzi o wizualne efekty docięcia sylwetki.

Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu cieszą się popularnością. Niestety zazwyczaj w pracy siedzimy, w domu odpoczywamy siedząc, w między czasie pójdziemy na trening i trochę się poruszamy. Może to być cały czas za mało. Problem otyłości i nadwagi dotyka w naszym kraju bardzo dużo ludzi, jednocześnie zwiększa się świadomość zdrowego stylu życia i bycia „fit”. Dieta i ćwiczenia mogą być niewystarczające. Warto zorientować się, które suplementy pomogą nam pozbyć się niechcianych kilogramów.

Co to są spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu mają za zadanie wspomagać proces trawienia i spalania tłuszczu. Oczywiście nic nie dzieje się samo, suplementy nie są żadną cudowną i magiczną tabletką, dzięki którym stracimy 10 lub 15 kg w tydzień. Suplementy tego typu, to mieszanki różnego rodzaju substancji i ekstraktów, które pobudzają naturalne procesy w organizmie. Pobudzają aktywność metaboliczną organizmu, stymulują rozpad tkanki tłuszczowej oraz wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej. W swoim składzie zawierają zazwyczaj naturalne składniki takie jak: zieloną herbatę, L-karnityne, johimbinę, kofeinę, efedrynę i CLA. OxyElite Pro, który dostępny jest w naszym sklepie internetowym m.in. podnosi wytrzymałość treningową, ogranicza apetyt i zwiększa poziom energii. Można go zaliczyć do najsilniejszych i najskuteczniejszych suplementów, które pomagają spalić tłuszcz.

Czy spalacze tłuszczu niszczą zdrowie?

Osoby zdrowe, zażywające spalacze tłuszczów według zaleceń producenta, nie mają się czym martwić. Nie istnieje żadne ryzyko ich stosowania. Jednak, jeśli masz problemy z sercem, krążeniem albo ciśnieniem, tego rodzaju stymulaty mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na Twój organizm, w takich przypadkach stosowanie ich jest wykluczone.

Redukcja tkanki tłuszczowej ze spalaczami tłuszczu

Spalacze tłuszczu przyspieszają przemianę materii, która pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej. Jak wiadomo jest to proces skomplikowany i wieloetapowy, wymaga też wytrwałości. Aby taka redukcja była skuteczna, trzeba doprowadzić do deficytu kalorycznego. Trenując systematycznie może być to trudne do wykonania, nawet układając zbilansowaną dietę. Poza tym restrykcje kaloryczne mogą negatywnie płynąć na samopoczucie. W naszej ofercie znajdują się produkty, które pomogą przebrnąć przez ten niełatwy czas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Spalacze tłuszczu – polecane Spalacze tłuszczu w sklepie WXN Labs

Od dawna zainteresowanie wokół leków i tabletek na spalanie tłuszczy rośnie zarówno wśród osób bardzo aktywnych fizycznie, jak i początkujących. Uważa się, że dobry spalacz tłuszczu szybko wyeliminuje problem z nadwagą. Faktycznie, proponowane w naszej szerokiej ofercie leki na spalanie tkanki tłuszczowej charakteryzują się bardzo szybkim działaniem, ale aby odnosić najlepsze rezultaty należy pamiętać o nieprzekraczaniu zalecanego dawkowania, treningach i aktywności fizycznej, a także o utrzymywaniu właściwiej i zdrowej diety. Zapoznaj się z naszym asortymentem najmocniejszych spalaczy tłuszczu i złóż zamówienie już teraz!

Najsilniejsze spalacze tkanki tłuszczowej

Zdecydowanie najlepsze produkty to przede wszystkim te, które są skuteczne. Oprócz tego należy jednak wybierać wyłącznie bezpieczne spalacze tłuszczu. Do najczęściej spotykanych substancji w produktach należących do tej kategorii zaliczyć należy kofeinę, johimbinę i synefrynę. Do najsilniejszych termogeników (fat-burner’ów) należą z pewnością suplementy, które zawierają w składzie mocniejszą Alfa-johimbinę oraz DMAA. Tego rodzaju najmocniejsze spalacze tłuszczu skutecznie redukuję tkankę tłuszczową. Zauważalne efekty i jednocześnie duża ilość energii dostarczana jest dzięki pozostałym ważnym składnikom, minerałów i suplementom, przekładającym się także na bezpieczeństwo.

Najlepsze spalacze tłuszczu – rodzaje suplementów

Tabletki na spalanie tłuszczu dzielą się na wiele rodzajów i kategorii. Wyróżnić można m.in. spalacze termogeniczne, lipotropowe, miejscowe, boostery metabolizmu, diuretyki, specjalistyczne zaawansowane spalacze tłuszczu czy łagodne wspomagacze, zawierające np. ekstrakty z zielonej herbaty. Warto pamiętać o tym, że najlepszy spalacz tłuszczu będzie tym produktem, który w najlepszy sposób będzie działał na poszczególny organizm. Z tego powodu warto indywidualnie podchodzić do wyboru i analizy polecanych spalaczy tłuszczu. Zapraszamy przejrzenia wszystkich naszych produktów i wyboru tych, które uznacie za najlepsze!

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk