Cloma Pharma

Widok:

Cloma Pharma Methyldrene 100kaps Elite Stack

169.00

Intensywny spalacz tłuszczu Redukcja to bardzo trudny czas w którym …

Cloma Pharma Black Spider 100 kaps ECA

149.00

Black Spider to produkt zawierający w swoim składzie sprawdzoną mieszankę odpowiedzialną za redukowanie apetytu, jednocześnie nie mając negatywnego wpływu na tkankę mięśniową czy waskularyzację. Połączenie ekstraktu Efedry, kofeiny oraz Yohimbe czyni Black Spider 25 topowym produktem, który stosowany wg zaleceń, nie ma sobie równych w porównaniu do innych tradycyjnych spalaczy.

  •     HAMUJE APETYT
  •     PODNOSI POZIOM ENERGII
  •     POPRAWIA KONCENTRACJĘ
  •     NASILA TERMOGENEZĘ

Cloma Pharma – amerykański producent, specjalizujący się w suplementach sportowych. Bez wątpienia wyróżnia się jakością i innowacyjnością składu, spełniając przy tym odgórne normy jakościowe. W ten sposób na rynku otrzymaliśmy suplementy o bezpiecznym i efektywnym składzie, które certyfikowane są przez m.in. cGMP — czyli Dobre Praktyki Wytwarzania. W praktyce oznacza to, że suplementy Cloma Pharma gwarantują jakość, która dba o Twoje samopoczucie i zdrowie. Zasługują tego są m.in. testy laboratoryjne, nowoczesny sprzęt i konsultacje ze specjalistami, którzy dbają o najwyższą jakość preparatów. Cloma Pharma uzgadnia standardy z ekspertami, tak, aby zminimalizować ryzyko wszelkich skutków ubocznych.

Cloma Pharma stosuje głównie naturalne składniki i ekstrakty o udowodnionej skuteczności. Marka podkreśla bowiem, że efektywność preparatów polega nie na mocy, a na jakości czystego składu oraz przebadanej, skutecznej receptury. Tak oto na liście najpopularniejszych produktów znalazły się m.in. termogeniki, które doceniają sportowcy. W WXN Labs prezentujemy produkty tej marki – wspólnymi siłami zadbamy o Twoją sylwetkę!

SCROLL UP

Koszyk