RAD-140

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Widok:

SARM RAD-140

SARM RAD-140 to jeden z preparatów zaliczanych do grupy SARMów. Suplementy te cieszą się coraz większą popularnością wśród osób trenujących na siłowniach. Stosowane są one przede wszystkim w celu budowania masy mięśniowej oraz redukowania tkanki tłuszczowej. Sprzyjają także zwiększaniu siły mięśni. Warto pamiętać, że aby etap masowy przebiegał skutecznie i polegał na budowaniu coraz większej ilości mięśni a nie tkanki tłuszczowej, należy przede wszystkim dobrze się odżywiać. Zależnie od uwarunkowań genetycznych i indywidualnego metabolizmu, efekty mogą nie być jednakowe u wszystkich ludzi. Dlatego też warto poszukać wsparcia w popularnych SARMach. Rozważ suplementację SARM RAD-140, SARM MK-677 czy SARM LGD-4033!

Charakterystyka SARMów

SARMy należą do suplementów diety, których mechanizm działania polega na selektywnym modulowaniu receptora androgenowego. Łączą się z konkretnym receptorem, posiadają aktywność wewnętrzną poprzez, którą pobudzają ten receptor do działań anabolicznych. Stosowanie SARMów nie posiada wielu skutków ubocznych, dlatego są uważane za bezpieczne środki. Obecnie są bardzo rozpowszechnione w kulturystyce i u osób aktywnych fizycznie, a do tych najbardziej popularnych należy RAD-140.

Efekty stosowania SARMów są bardzo cenione przez sportowców. Do nich należy omawiane zwiększenie masy mięśniowej oraz idące z nią zwiększenie siły, przyśpieszenie spalania tłuszczu, które zabezpiecza przed zbyt dużym ,,zalaniem” organizmu tłuszczem podczas intensywnego procesu popularnej masy. Do tego regeneracja mięśni po treningu jest o wiele lepsza, co wiąże się z możliwością wykonywania częstszych i efektywnych treningów. Gęstość kości dodatkowo wzrasta, co jest bardzo ważne przy powiększaniu rozmiarów ciała i wagi – szkielet musi bowiem stanowić podporę dla całego układu mięśniowego. SARMy nie są zaliczane do popularnych obecnie sterydów, dlatego bezpiecznie można je stosować i legalnie nabyć w sklepie internetowym.

Jak działa SARM RAD-140 i kiedy warto do suplementować?

Preparat SARM RAD-140 znany jest także jako Testolone. Jego największą zaletą z perspektywy sportowców jest wspieranie rozwoju tkanki mięśniowej. Co ważne, wykazuje on jednocześnie właściwości redukujące potencjał androgenny innych związków. Na podstawie dotychczasowych badań i obserwacji można stwierdzić, że zażywanie RAD-140 nie powoduje występowania skutków ubocznych. W przeciwieństwie do wielu innych preparatów, nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu. Ma przy tym działanie neuroprotekcyjne. Ponadto wtosowanie suplementów Testolone jest bezpieczne dla wątroby oraz trzustki.

SARM RAD-140, podobnie jak inne suplementy z tej grupy, polecany jest doświadczonym sportowcom i kulturystom. Pozwala na dalsze postępy u osób, które regularnie trenują, a mimo to nie osiągają pożądanych efektów w zakresie rozbudowy masy mięśniowej oraz zwiększania siły. SARM RAD-140 pozwala przekraczać kolejne bariery i osiągać wyższe poziomy zaawansowania. Aby był on skuteczny, musi mu towarzyszyć odpowiedni bodziec do wzrostu mięśni w postaci ciężkiego treningu siłowego. Należy pamiętać, że same tabletki nie spowodują rozwoju muskulatury, stanowią jedynie wsparcie w tym procesie.

Jak dawkować SARM RAD-140?

 Dokładne informacje na temat dawkowania załączone są do poszczególnych preparatów z tej kategorii. Przed rozpoczęciem suplementacji należy bezwzględnie zapoznać się z informacjami dostarczonymi przez producenta.

 

Pamiętaj! Sarmy nie są przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, moga wywoływać skutki uboczne i stosujesz je na własną odpowiedzialność!

SCROLL UP

Koszyk