RAD-140

Widok:

SARM – wsparcie w etapie masowym

Niejednokrotnie na siłowni można spotkać osoby z dużą masą mięśniową prezentujące duże rozmiary swojego ciała. Za masą idzie siła, która jest pożądana przez wiele osób. Aby etap masowy dobrze przebiegał i polegał na budowaniu coraz większej ilości mięśni, a nie tkanki tłuszczowej należy przede wszystkim dobrze się odżywiać. Lecz zależnie od genetyki i indywidualnego metabolizmu efekty mogą nie być jednakowe u wszystkich ludzi. Dlatego też warto poszukać wsparcia w popularnych SARMach.

Charakterystyka SARMów

SARMy należą do suplementów diety, których mechanizm działania polega na selektywnym modulowaniu receptora androgenowego. Łączą się z konkretnym receptorem, posiadają aktywność wewnętrzną poprzez, którą pobudzają ten receptor do działać anabolicznych. Stosowanie SARMów nie posiada wielu skutków ubocznych, dlatego są uważane za bezpieczne środki. Obecnie są bardzo rozpowszechnione w kulturystyce i u osób aktywnych fizycznie, a do tych najbardziej popularnych należy RAD-140.

Efekty stosowania SARMów są bardzo cenione przez sportowców. Do nich należy omawiane zwiększenie masy mięśniowej oraz idące z nią zwiększenie siły, przyśpieszenie spalania tłuszczu, które zabezpiecza przed zbyt dużym ,,zalaniem” organizmu tłuszczem podczas intensywnego procesu popularnej masy. Do tego regeneracja mięśni po treningu jest o wiele lepsza, co wiąże się z możliwością wykonywania częstszych i efektywnych treningów. Gęstość kości dodatkowo wzrasta, co jest bardzo ważne przy powiększaniu rozmiarów ciała i wagi – szkielet musi bowiem stanowić podporę dla całego układu mięśniowego. SARMy nie są zaliczane do produktów zaliczanych do popularnych obecnie sterydów, dlatego bezpiecznie można je stosować i nabyć w sklepie internetowym. Gdy są one przyjmowane w dawkach dozwolonych to nie prowadzą do efektów niepożądanych stając się bezpiecznymi dla organizmu.

Preparat jest zaliczany u osób doświadczonych treningowo, u których przekraczanie kolejnych barier i poziomów zaawansowania staje się coraz trudniejsze do wykonania. Jednak oprócz suplementacji SARMami oczywiście należy dawać bodziec do wzrostu mięśni w postaci ciężkiego treningu siłowego – same tabletki nie spowodują od razu dużego wzrostu mięśni bez dodatkowej pomocy.

Dawkowanie

Dawkowanie suplementów typu SARM jest dosyć proste – zaleca się przyjmowanie jednej tabletki dziennie przy wadze sięgającej do 80 kilogramów. W przypadku osoby, która waży więcej przyjmuje się dwie tabletki rano i wieczorem w celu uzyskania pożądanych efektów.

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk