GW-501516

Widok:

PRO NUTRITION GW-501516 10MG 60 KAPS

149.00

Pro Nutriition GW-501516 to zaawansowany suplement wspierający wytrzymałość, spalanie tłuszczu i ochronę mięśni, idealny dla aktywnych osób dążących do doskonałej kondycji fizycznej. Ten suplement zawiera 10 mg GW-501516 (Cardarine) na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 60 kapsułek.

Sale
Promocja!

SARM GW-501516

Suplementy z grupy SARM mają działanie anaboliczne, wpływając na przyrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej i większą wytrzymałość kostną. Jednym z ciekawych specyfików należących do tego grona jest SARM GW-501516, znany także pod nazwą Endurobol i Cardarine oraz w formach skrótowych jako GSK-516 czy GW1516. Wszystkie powyższe określenia dotyczą tego samego środka.

GW-501516 to bardzo skuteczny w działaniu SARM, który – podobnie jak reszta preparatów w tej grupie – działa jako modulator receptorów hormonalnych. Cardarine konkretnie odpowiada za aktywacje AMP kinezy białkowej. Początkowo jednym z głównych zastosowań GSK-516 była walka z otyłością. Na płaszczyźnie badań dostrzeżono bowiem, że zauważalne są u pacjentów odwrócenia zaburzeń metabolicznych. SARM GW-501516 przyśpiesza procesy utleniania niektórych kwasów tłuszczowych, wobec czego skutecznie odnajdywał zastosowanie w walce z przedcukrzycowym zespołem metabolicznym.

Przede wszystkim jednak Endurobol działa jako środek ułatwiający rzeźbienie muskulatury, przyśpieszający spalanie tkanki tłuszczowej oraz skutecznie wspomagający dynamiczny przyrost nowej, silnej tkanki mięśniowej. Do stosowania GW-501516 przyznaje się zresztą wielu fanów rzeźby i kulturystów, podobnie jak do suplementowania SARM LGD-4033. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą SARM GW-501516 w świetnej cenie!

Jak działa SARM GW-501516?

SARM GW-501516 jest selektywnym aktywatorem receptorów PPAR, których aktywność wpływa na metabolizm glukozy oraz lipidów, wrażliwość insulinową, a także przebieg procesów zapalnych. Związek GW-501516 przyczynia się do zwiększenia ekspresji białek, które biorą udział w regulacji wydatków energetycznych organizmu ludzkiego. Wszystko to sprawia, że Endurobol pozytywnie wpływa na adaptację organizmu do wysiłku fizycznego i zauważalnie poprawia kompozycję składu ciała. Szczególnie dobre efekty daje w zakresie sportów wytrzymałościowych. Badania GW-501516 wykazują, że poprawa wytrzymałości jest bardzo znaczna i wynosi około 20-30%. Co istotne, następuje ona stosunkowo szybko, już po krótkim czasie regularnego zażywania Cardarine. Sposób dawkowania SARM GW-501516 jest kluczowy dla efektów. Zobacz, jak stosować ten suplement, by osiągnąć pożądane wyniki!

Jak dawkować SARM GW-501516 (Endurobol, Cardarine)?

Spożywanie wszelkiego rodzaju produktów z grupy SARM musi być przemyślane, gdyż nie bez powodu środki te określane są mianem „miękkich sterydów” lub po prostu „legalnych sterydów”. SARM GW-501516 (GW1516, GSK-516) jest o tyle specyficzny, że jego zastosowanie uzależnione jest od rodzaju dawkowania i na odwrót – dawkowanie GW-501516 determinuje cel, który można osiągnąć dzięki takiej suplementacji. Na czym to polega i jak brać Endurobol?

Sposób i zakres działania Cardarine jest stosunkowo wszechstronny. Wyróżnić można dwa główne zastosowania tego typu SARMu. Po pierwsze, GW-501516 przyjmowany w małych dawkach aktywnie wpływa na zwiększenie wytrzymałości mięśniowej. Małe dawki to na przykład do 10 mg na dzień. Ze względu na tę właściwość Endurobol uznawany jest za doping, dlatego nie mogą przyjmować go profesjonalni sportowcy. Substancja ta może przydać się natomiast osobom, które pragną we własnym zakresie szybko wyrobić muskulaturę. Silny wzrost wytrzymałości przekłada się bowiem na większą moc podczas treningu, zwiększając tym samym jego efektywność. Większa wytrzymałość to możliwość wykonania bardziej intensywnego treningu, a to z kolei przekłada się na większy przyrost masy.

Istnieje też drugi wariant dawkowania GW-501516 – około 20 mg dziennie. W przypadku stosowania większych dawek następuje utrata tkanki tłuszczowej, możliwy staje się ubytek tkanki magazynującej, działanie antykataboliczne. Wskazuje się na możliwość wystąpienia efektów ubocznych, dlatego środek zażywa się wyłącznie po dokładnym zbadaniu, na własną odpowiedzialność i zgodnie z informacjami producenta.

Jeżeli szukasz czegoś na spalenie tkanki tłuszczowej czy redukcję przy jednoczesnym budowaniu mięśni, to rozważ koniecznie zakup suplementów w naszym sklepie!

Pamiętaj! Sarmy nie są przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, moga wywoływać skutki uboczne i stosujesz je na własną odpowiedzialność!

SCROLL UP

Koszyk