MK-677

Widok:
Sale
wxn mk 677
Promocja!

WXN Labs MK-677 MEGA 25MG x60kaps

299.00

WXN Labs MK-677 25MG x 60 kaps Największa dawka MK-677 …

PRO NUTRITION MK-677 30MG 30 KAPS

229.00

Pro Nutriition MK-677 skuteczny suplement znany ze swoich zdolności do zwiększania poziomu hormonu wzrostu w organizmie. Ten suplement zawiera 30 mg MK-677 na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 30 kapsułek.

PRO NUTRITION MK-677 10MG 90 KAPS

229.00

Pro Nutriition MK-677 skuteczny suplement znany ze swoich zdolności do zwiększania poziomu hormonu wzrostu w organizmie. Ten suplement zawiera 10 mg MK-677 na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 90 kapsułek.

Sale
Promocja!

PRO NUTRITION MASS STACK 90 kaps

299.00

Pro Nutrition Mass Stack 90 CAPS (lgd-4033 + mk-677)

Immortal Science Sasquatch 120 kaps (Mk-677)

259.00

SARM MK-677 Immortal Science

SKŁADNIKI AKTYWNE
Porcja jednorazowa     1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość     w 1 porcji (1 kapsułka)     zaw:
MK-677 (Ibutamoren)                                    10mg

PRO NUTRITION SARM STACK 60 kaps

249.00

 

Pro nutrition Sarm Stack jest połączeniem 3 mocnych sarmów ostaryny, LGD-4033 i GW-501516.

Stosując takie połączenie uzyskasz w stosunkowo krótkim czasie znaczny wzrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej.

 

 

 

WXN Labs MK-677 60 kaps

179.00

WXN Labs MK-677 60 kaps dla miłośników sportów sylwetkowych WXN …

SARM MK-677

Suplementy z grupy SARM ze względu na efektywny sposób działania zaliczane są do grona tzw. „legalnych sterydów”. Zawdzięczają to działaniu anabolicznemu, faktycznie podobnemu do tego, w jaki sposób działają sterydy anaboliczne. Jednymi z najbardziej popularnych i cieszącymi się najlepszymi opiniami są preparaty SARM MK-677 oraz Ostaryna.

Liczne badania potwierdzają, że zażywanie MK-677 SARM wpływa na szybsze tworzenie się masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Podobnie, jak inne specyfiki z grupy SARM, MK-677 to suplement rekomendowany osobom doświadczonym, intensywnie trenującym na co dzień.

Czym jest SARM MK-677?

Preparat MK-677 znany jest także jako Ibutamoren, Nutrobal oraz L-163191. Tak naprawdę nie należy od do grupy SARMów. Zaliczanie go do tej kategorii jest swego rodzaju zabiegiem komercyjnym. MK-677 jest to niepeptydowy agonista receptora GHS-R. Łączy się w organizmie z receptorem greliny, dzięki czemu wpływa na stopień wydzielania się hormonu wzrostu w ciele człowieka. W przeciwieństwie do SARMów nie ma wpływu na receptor androgenowy. Ibutamoren MK-677 oddziałuje na wzrost stężenia w osoczu krwi HGH i IGF-1. Warto zauważyć, że stosowanie Ibutamorenu nie wiąże się z podwyższonym wydzielaniem kortyzolu w organizmie.

MK-677 został opracowany jako lek służący do walki z otyłością oraz zanikiem mięśni. Jego działanie faktycznie koncentruje się na dużym przyśpieszeniu tworzenia się nowej tkanki mięśniowej oraz spalaniu tłuszczu. Fakt, iż MK-677 sprzyja budowie beztłuszczowej masy ciała wykorzystywany jest chętnie przez sportowców. Co więcej, suplement ten wykazuje działanie antykataboliczne, a więc zabezpiecza tkankę mięśniową przez rozpadem w sytuacji deficytu energetycznego.

Jak działa MK-677? Opinie, dawkowanie i efekty MK-677

Dawkowanie MK-677 uzależnione jest od masy ciała użytkownika i innych czynników. Szacuje się, że minimalna dawka do kompletnego oddziaływania MK-677 wynosi 5 mg. Wówczas zauważalne staje się następujące działanie substancji w organizmie:

  • zwiększeniu ulega poziom somatoliberyny – przysadka mózgowa stymulowana jest do większej produkcji hormonu wzrostu,
  • zwiększa się produkcja somatotropiny,
  • ogranicza się wydzielanie somatostatyny, mającej na celu działanie hamujące insuliny i HGH,
  • hamowane jest sygnalizowanie receptorów somatostatyny.

Działanie MK-677 – skutki uboczne?

Jak już wspomniano, wiele źródeł wskazuje, że preparat MK-677 nie należy do grupy SARM. Pewnym dowodem jest fakt, że nie ma on wpływu na receptor androgenowy. Działanie jest podobne do środków z grupy GHRP. W rezultacie potencjalne skutki uboczne MK-677 są dużo bardziej ograniczone względem stosowania innych specyfików. Można zauważyć, że wielu użytkowników nie doświadcza w ogóle jakichkolwiek efektów niepożądanych. Działanie MK-677 nie przyczynia się bezpośrednio do takich problemów jak łysienie głowy, obniżenie głosu, kłopoty testosteronowe, nabmienie prostaty i wiele innych. Cieszący się dobrymi opiniami MK-677 jest przez to środkiem powszechnie uznawanym za bardzo bezpieczny w stosowaniu.

Szczegółowe efekty działania MK 677

MK 677 SARM wpływa przede wszystkim na hormony wzrostu, które z kolei wpływają na kwestie związane z redukcją tkanki tłuszczowej oraz budową silnych mięśni. Wyższy poziom hormonu wzrostu odpowiada bowiem za szereg różnych procesów. Zwiększają się przemiany anaboliczne, wykazany jest wpływ na centralny system nerwowy. Co więcej, większe uwalnianie się hormonu wzrostu przekłada się na lepszą syntezę protein i przyśpieszoną regenerację. Wzmocnieniu mogą ulec struktury kości.

Do głównych efektów działania MK-677 należy pomoc w zakresie budowy mięśni i ochrona przed utratą masy mięśniowej. Oprócz tego jednak zauważalne są inne rezultaty przyjmowania SARMu MK-677:

  • zwiększenie gęstości struktury kośćca,
  • poprawa jakości snu (głównie czas trwania fazy REM),
  • przeciwdziałanie procesom starzenia się,
  • pomoc w leczeniu ran i regeneracji tkanek.

MK-677 – alternatywa dla sterydów? Dla kogo ten SARM może być polecany?

Suplement MK-677 zmniejsza wyniszczenie mięśni i skutecznie pomaga budować nowe. Przy regularnym i intensywnym treningu środek ten efektywnie wspomaga tworzenie imponującej muskulatury. Powyżej przedstawiony zakres działania MK-677 jest jasnym dowodem na to, że to jeden ze środków, które działają najbardziej holistycznie, a jednocześnie mają najmniejsze efekty uboczne (jeśli te w ogóle występują). Wraz ze stosowaniem SARM MK-677 wzrasta siła, poprawia się regeneracja i zwiększa wytrzymałość kości. Dostrzec można także, że MK-677 wzmaga apetyt, więc z pewnością przyda się osobom, które walczą z niedoborami kalorii.

Produkty takie, jak WXN Labs MK-677 czy MK-677 Pro Nutrition, mogą być polecane osobom, które są na redukcji, jak i tym, które intensywnie ćwiczą w celu stworzenia rzeźby. Szybsza regeneracja stawów i tkanek miękkich to z kolei zaleta, którą docenić mogą sportowcy reprezentujący różne dziedziny sportu. W każdym przypadku MK-677 jest wskazany do regeneracji mięśni i kości. Dobre opinie SARMy MK-677 zawdzięczają swojej wysokiej skuteczności. Poleca się je osobom intensywnie trenującym, miłośnikom sportu i siłowni, a także tym, którzy chcą zwiększyć swoją wytrzymałość.

Sprawdź MK-677 w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie

 

Pamiętaj! Sarmy nie są przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, moga wywoływać skutki uboczne i stosujesz je na własną odpowiedzialność!

SCROLL UP

Koszyk