Ostaryna

Widok:
Sale
Promocja!

Immortal Science The Reaper 120 kaps (Ostaryna)

169.00

Immortal Science to pewna firma produkująca sarmy.

Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

Ostaryna –    10mg

Ostaryna jest jednym z suplementów zaliczanych do grupy SARM. Produkty tego typu przez ostatnie lata cieszą się coraz większą popularnością. SARM to inaczej selektywne modulatory receptora androgenowego. Nazywane są one często „legalnymi sterydami” anaboliczno-androgennymi.

Suplementy SARM, w tym również ostaryna, wpływają na poprawę siły i wytrzymałości. Znacznie przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, jednocześnie przyśpieszając budowę nowej masy mięśniowej. Wykazują działanie także na tkankę kostną. SARMy to bardzo zaawansowane suplementy, rekomendowane dla osób doświadczonych, które regularnie i bardzo intensywnie trenują. Najlepszej jakości suplementy SARM, w najbardziej atrakcyjnych cenach, dostępne są także w naszym sklepie.

Czym jest ostaryna?

Ostaryna to bardzo dobrze przebadany środek, polecany dla osób aktywnych fizycznie. Określana jest ona czasem także jako MK-2866 lub Enobosarm. Dostępna w naszym sklepie ostaryna daje bardzo dobre efekty już na wczesnym etapie jej zażywania. Rezultaty osiągane przy pomocy ostaryny przypominają efekty, jakie dają lżejsze sterydy anaboliczne. Tymczasem nie jest ona sterydem i nie znajduje się na liście środków dopingujących, może być więc stosowana przez wszystkich sportowców – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Ostaryna powoduje zwiększenie masy mięśniowej w szybkim czasie. Efektem jej zażywania jest też podniesienie maksymalnego poziomu siły. Wpływa anabolicznie nie tylko na mięśnie, ale również na kości. Na podstawie badań stwierdzono, że bardzo rzadko towarzyszą jej efekty uboczne.

Czy warto brać ostarynę?

Działanie ostaryny odbywa się przede wszystkim na płaszczyźnie wpływania na selektywne receptory androgenu i procesy anaboliczne z nimi związane. W porównaniu z boosterami testosteronu oraz tradycyjnymi steroidami anabolicznymi ostaryna działa korzystniej.

Pod względem chemicznym sposób działania ostaryny jest podobny do działania wielu innych produktów z grupy SARM. Ostaryna wykazuje nieaktywność wobec tkanek androgennych dzięki brakowi możliwości powstawania DHT i innych produktów reduktazy. Wykazuje aktywność agonistyczną i cechuje się selektywnością tkankową. Ostaryna w sposób selektywny wpływa na receptory i wybrane czynniki rozwoju organizmu ze szczególnym uwzględnieniem tkanek mięśniowych i kośćca. Podstawową zaletą, często przytaczaną przez kulturystów, jest to, że ostaryna jednocześnie odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej i w tym samym czasie intensywnie stymuluje rozwój tkanki mięśniowej.

Rozważając, czy warto brać ostarynę, warto zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi jej zaletami i wadami. Do pożądanych efektów zażywania ostaryny należą:

  • stymulacja, koncentracja i synteza białek,
  • promowanie aktywności hormonalnej testosteronu w mięśniach, kośćcu i w mózgu,
  • zwiększony i szybszy przyrost masy mięśniowej,
  • znacznie większa siła,
  • podwyższona wytrzymałość mięśniowa,
  • zmniejszanie zwyrodnień w trakcie procesów regeneracji.

Warto zauważyć, że ostaryna przeszła wiele wiarygodnych badań naukowych. Wykazały one faktyczny wzrost całkowitej masy mięśniowej oraz poprawę poziomu siły.

Najlepsza ostaryna? Różne rodzaje suplementów

Ostaryna to produkt, który wbrew pozorom nie występuje w wielu wersjach. Na rynku dostępne są ostaryny różnych producentów. Do popularnych należą m.in. Ostaryna Pro Nutrition czy Ostaryna Olympus. Warto też zwrócić uwagę na Ostarynę Brawn oraz rekomendowaną przez nas Ostarynę WXN Labs, dostępną w świetnej cenie!

Ostaryna – opinie, dawkowanie, efekty uboczne

W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych oraz niektórych innych produktów SARM ostaryna nie zmienia się w estrogen lub DHT. To właśnie dzięki temu można znaleźć tak dobre na temat ostaryny opinie. Substancja ta wpływa na receptory androgenowe. W jej przypadku nie występują więc w takim samym zakresie efekty uboczne charakterystyczne dla zażywania sterydów anabolicznych. Ostaryna mniej wpływa na powstawanie problemów z trądzikiem, nabrzmieniem prostaty czy wypadaniem włosów. Nie oznacza to jednak, że zażywanie ostaryny nie będzie się wiązało z jakimikolwiek skutkami ubocznymi – każdy sam musi ocenić, czy warto zdecydować się na zażywanie suplementów należących do grupy SARM. Niektórzy użytkownicy ostaryny mogą się skarżyć na problemy związane między innymi z bólami głowy lub nudnościami.

Jak w każdym przypadku, bardzo ważne jest dawkowanie ostaryny – można ją zażywać w różnych dawkach, w zależności od pożądanego efektu, masy ciała i innych okoliczności. Do przyrostu masy ciała i budowania mięśni ostarynę można przyjmować w dawce ok. 25 mg codziennie przez ok. 5 tygodni. W większych dawkach może pojawić się zjawisko supresji. W celu uzyskania najlepszych efektów w zakresie rozbudowywania muskulatury warto przestrzegać właściwej diety, która co najmniej w 30% będzie składała się z wysokobiałkowego mięsa. Powyższy zapis jest rodzajem egzemplifikacji i nie stanowi rekomendacji w sensie prawnym.

Ostaryna – sklep WXN Labs z Ostaryną w świetnej cenie

Jeżeli szukasz dobrego, wiarygodnego sklepu z ostaryną w korzystnej cenie, sprawdź asortyment WXN Labs. Oferujemy najlepszej jakości ostarynę na redukcję i na przyrost masy mięśniowej, co potwierdzają pozytywne opinie o produktach!

Pamiętaj! Sarmy nie są przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, moga wywoływać skutki uboczne i stosujesz je na własną odpowiedzialność!

SCROLL UP

Koszyk