Ostaryna

Widok:

WXN Labs Ostaryna 90 kaps

139.00

WXN Labs Ostaryna 90 kaps WXN Labs Ostaryna 90 kaps …

Immortal Science The Reaper 120 kaps (Ostaryna)

179.00

Immortal Science to pewna firma produkująca sarmy.

Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

Ostaryna –    10mg

Suplementy SARM – Co to jest Ostaryna?

Przez ostatnie lata coraz popularniejsze są produkty zaliczane do grupy SARM. Najlepszej jakości i w najbardziej atrakcyjnych cenach dostępne są one także w naszym sklepie. Suplementy SARM nazywane są często „legalnymi sterydami” anaboliczno-androgennymi. Są to modulatory receptorów androgenowych, które wpływają na poprawę siły, wytrzymałości, znaczne przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej z jednoczesnym przyśpieszeniem budowy nowej masy mięśniowej. Wykazują działanie także na tkankę kostną. SARMy to bardzo zaawansowane suplementy, rekomendowane dla osób doświadczonych, które regularnie i bardzo intensywnie trenują.

Jednym z przykładów suplementów z grupy SARM jest Ostaryna, czasem określana także jako MK-2866 lub Enobosarm. Efekty Ostaryny widoczne są już we wczesnym etapie zażywania i przypominają rezultaty, których można oczekiwać od lżejszych sterydów anabolicznych. Ostarynę zażywają intensywnie trenujący kulturyści i osoby, które pragną w szybszym czasie zwiększyć masę mięśniową i maksymalny poziom siły mięśni. Podobnie, jak inne specyfiki SARM, Ostaryna sama w sobie nie jest sterydem, ale faktycznie wykazuje działanie podobne do nich, a także wpływa anabolicznie na kości i mięśnie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić Ostarynę i szukasz wiarygodnego sklepu z Ostaryną w dobrych cenach, to dobrze trafiłeś – sprawdź cały nasz asortyment już teraz!

Czy warto brać Ostarynę? Efekty i korzyści, jakie daje

Działanie Ostaryny odbywa się przede wszystkim na płaszczyźnie wpływania na selektywne receptory androgenu i procesy anaboliczne z nimi związane. W porównaniu z boosterami testosteronu oraz tradycyjnymi steroidami anabolicznymi Ostaryna działa korzystniej, gdyż nie powoduje wielu charakterystycznych środków ubocznych.

Pod względem chemicznym sposób działania Ostaryny jest podobny do działania wielu innych produktów z grupy SARM. Ostaryna wykazuje nieaktywność wobec tkanek androgennych dzięki braku możliwości powstawania DHT i innych produktów reduktazy. Wykazuje aktywność agonistyczną i cechuje się selektywnością tkankową. Ostaryna w sposób selektywny wpływa na receptory i wybrane czynniki rozwoju organizmu ze szczególnym uwzględnieniem tkanek mięśniowych i kośćca. Podstawową zaletą Ostaryny, często przytaczaną przez kulturystów, jest to, że jednocześnie odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej i w tym samym czasie intensywnie stymuluje rozwój tkanki mięśniowej.

Rozważając, czy warto brać Ostarynę, warto zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi zaletami i wadami. Do pożądanych efektów zażywania Ostaryny należą:

  • stymulacja, koncentracja i synteza białek,
  • promuje aktywność hormonalną testosteronu w mięśniach, kośćcu i w mózgu,
  • zwiększony i szybszy przyrost masy mięśniowej,
  • znacznie większa siła,
  • podwyższona wytrzymałość mięśniowa,
  • zmniejszanie zwyrodnień w trakcie procesów regeneracji.

Warto zauważyć, że Ostaryna przeszła wiele wiarygodnych badań naukowych. Wykazały one faktyczny wzrost całkowitej masy mięśniowej oraz poprawę poziomu siły.

Najlepsza Ostaryna? Różne rodzaje suplementów

Ostaryna to produkt, który wbrew pozorom nie występuje w wielu wersjach. Na rynku dostępne są Ostaryny proponowane przez różnych producentów. Do popularnych należą m.in. Ostaryna Pro Nutrition czy Ostaryna Olympus. Warto też zwrócić uwagę na Ostarynę Dragon Fire oraz rekomendowaną przez nas Ostarynę WXN Labs, dostępną w świetnej cenie!

Ostaryna – opinie, dawkowanie, efekty uboczne

W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych oraz niektórych innych produktów SARM Ostaryna nie zmienia w estrogen lub DHT. To właśnie dzięki temu można znaleźć tak dobre na temat Ostaryny opinie. Substancja ta wpływa na receptory androgenowe. Charakterystyczne dla zażywania sterydów anabolicznych efekty uboczne nie występują w takim samym zakresie. Ostaryna mniej wpływa na powstawanie problemów z trądzikiem, nabmieniem prostaty czy wypadaniem włosów. Nie oznacza to jednak, że zażywanie Ostaryny nie będzie się wiązało z jakimikolwiek skutkami ubocznymi – każdy sam musi ocenić, czy warto zdecydować się na zażywanie suplementów należących do grupy SARM. Niektórzy użytkownicy Ostaryny mogą się skarżyć na problemy związane między innymi z bólami głowy lub nudnościami.

Jak w każdym przypadku, bardzo ważne jest dawkowanieOstarynę można zażywać w różnych dawkach w zależności od pożądanego efektu, masy ciała i innych okoliczności. Do przyrostu masy ciała i budowania mięśni Ostarynę można przyjmować w dawce ok. 25 mg codziennie przez ok. 5 tygodni. W większych dawkach może pojawić się zjawisko supresji. W celu uzyskania najlepszych efektów w zakresie rozbudowywania muskulatury warto zaopatrzyć się we właściwą dietę, która co najmniej w 30% będzie składała się z wysokobiałkowego mięsa. Powyższy zapis jest rodzajem egzemplifikacji i nie stanowi rekomendacji w sensie prawnym.

Ostaryna – sklep WXN Labs z Ostaryną w świetnej cenie

Jeżeli szukasz dobrego sklepu z Ostaryną, sprawdź asortyment WXN Labs. Oferujemy najlepszej jakości Ostarynę na redukcję i na przyrost masy mięśniowej, co potwierdzają pozytywne opinie o produktach!

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk