SARM

Ilość produktów: 1–24 z 32 łącznie.

Widok:
Sale
wxn mk 677
Promocja!

WXN Labs MK-677 MEGA 25MG x60kaps

299.00

WXN Labs MK-677 25MG x 60 kaps Największa dawka MK-677 …

PRO NUTRITION LGD-4033 60 KAPS 4MG

149.00

LGD-4033 Extreme to suplement z wysoką dawką LGD który jest odpowiedzialny za ogromny wzrost anaboliczny. W każdej kapsułce znajduję się aż 10mg co jest wystarczającą dzienną dawką. Opakowanie wystarcza na 60 dniowy cykl, na którym oducz

PRO NUTRITION GW-501516 10MG 60 KAPS

149.00

Pro Nutriition GW-501516 to zaawansowany suplement wspierający wytrzymałość, spalanie tłuszczu i ochronę mięśni, idealny dla aktywnych osób dążących do doskonałej kondycji fizycznej. Ten suplement zawiera 10 mg GW-501516 (Cardarine) na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 60 kapsułek.

PRO NUTRITION MK-677 30MG 30 KAPS

229.00

Pro Nutriition MK-677 skuteczny suplement znany ze swoich zdolności do zwiększania poziomu hormonu wzrostu w organizmie. Ten suplement zawiera 30 mg MK-677 na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 30 kapsułek.

PRO NUTRITION MK-677 10MG 90 KAPS

229.00

Pro Nutriition MK-677 skuteczny suplement znany ze swoich zdolności do zwiększania poziomu hormonu wzrostu w organizmie. Ten suplement zawiera 10 mg MK-677 na kapsułkę i jest dostępny w butelce zawierającej 90 kapsułek.

Sale
Promocja!

PRO NUTRITION MASS STACK 90 kaps

299.00

Pro Nutrition Mass Stack 90 CAPS (lgd-4033 + mk-677)

BRAWN NUTRITION MAX LMG 90 kaps

169.00

Brawn Nutrition MAX-LMG zawiera 15 mg związku metoksygonadienu lub 13-etylo …

Sale
Promocja!

BRAWN Nutrition GW501516 60 kaps Best Before 02.2024

119.00

Best Before 02.2024 Brawn SARM GW jest przeznaczony tylko dla …

Sale
Promocja!

Brawn Nutrition LGD4033 best before 02.2024

129.00

best before 02.2024 Brawn Nutrition LGD4033 LGD-4033 (Ligandrol) to substancja …

Sale
Promocja!

Brawn Nutrition YK-11 90 kaps

159.00

YK-11 Brawn Nutrition Brawn Nutrition słynie z innowacyjnych suplementów sportowych …

Brawn Nutrition BPC-157 60 kaps

229.00

Najlepsza ochrona aparatu ruchu Silny i mocny szkielet to bardzo …

Sale
brawn sarm rad
Promocja!

Brawn Nutrition Rad 140 90 kaps Best Before 02.2024

129.00

SARM RAD140 ma podobne działanie do testosteronu, jednak nie będzie wpływał negatywnie na organizm, tak, jak preparaty sterydowe. Z tego powodu, można go stosować, jako alternatywę dla testosteronu. Wykazano, że ma on podobny wpływ na rozwój mięśni, jak duże dawki testosteronu. Ponadto, ten preparat wykazuje silniejsze działanie anaboliczne od testosteronu i wpływa korzystnie na regenerację organizmu.

Immortal Science Sasquatch 120 kaps (Mk-677)

259.00

SARM MK-677 Immortal Science

SKŁADNIKI AKTYWNE
Porcja jednorazowa     1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość     w 1 porcji (1 kapsułka)     zaw:
MK-677 (Ibutamoren)                                    10mg

Sale
Promocja!

Immortal Science The Reaper 120 kaps (Ostaryna)

169.00

Immortal Science to pewna firma produkująca sarmy.

Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

Ostaryna –    10mg

PRO NUTRITION LGD-4033 EXTREME 60 KAPS 10MG

199.00

LGD-4033 Extreme to suplement z wysoką dawką LGD który jest odpowiedzialny za ogromny wzrost anaboliczny. W każdej kapsułce znajduję się aż 10mg co jest wystarczającą dzienną dawką. Opakowanie wystarcza na 60 dniowy cykl, na którym oducz

PRO NUTRITION SARM STACK 60 kaps

249.00

 

Pro nutrition Sarm Stack jest połączeniem 3 mocnych sarmów ostaryny, LGD-4033 i GW-501516.

Stosując takie połączenie uzyskasz w stosunkowo krótkim czasie znaczny wzrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej.

 

 

 

SARM na masę, siłę i redukcję

SARM na masę, siłę i redukcję – odżywki tego typu cieszą się coraz większą popularnością wśród osób trenujących na siłowni. SARMy to selektywne modulatory receptora androgenowego. Są one grupą substancji łączących się z receptorami, które powodują wywołanie reakcji anabolicznej. Zadaniem SARMów jest wspomaganie przyrostu masy mięśniowej oraz wspieranie ekspresowego progresu sportowego. Do zalet suplementów z tej grupy należy znikoma ilość skutków ubocznych lub ich całkowity brak. Do tego należy dodać, że nie są one odżywkami drogimi.

Jakie zalety mają SARMy na masę i siłę?

SARMy na masę mają zbliżone działanie do AAS czyli sterydów anaboliczno-androgennych. W przeciwieństwie do nich nie wywołują jednak skutków ubocznych. SARMy na masę cechują się następującymi zaletami:

  • zwiększają masę mięśniową,
  • zwiększają siłę mięśniową,
  • przyspieszają spalanie tłuszczu,
  • wspomagają regenerację,
  • zwiększają gęstość kości.

Oprócz tego SARMy nie konwertują do estrogenu jak syntetyczny testosteron, ani nie uszkadzają wątroby. Zażywanie produktów SARM wpływa pozytywnie na poprawę wyników treningowych. A przy tym SARMy można legalnie kupować, zażywać i posiadać.

SARMy na masę, siłę i redukcję – poznaj ofertę naszego sklepu!

Odżywki należące do grupy SARMów wykazują szeroki wachlarz działania. Dostępne w naszym sklepie SARMy sprzyjają zarówno odchudzaniu, jak i budowaniu masy mięśniowej. Kluczowy jest – jak w przypadku wszystkich odżywek – właściwy dobór preparatu do potrzeb. SARMy działają w trzech głównych obszarach:

  • rozbudowy masy mięśniowej,
  • przyrostu siły,
  • redukcji masy i wspomaganiu budowy czystej masy mięśniowej.

Wyróżnić można takie legalne sterydy SARM, jak Ostaryna, Ibutamoren, Ligandrol, Testolone, Andarine, Stenabolic, Cardarine, Endurobol, ale na tym lista się nie zamyka. Warto dodać, że cały czas opracowywane są nowe SARMy lub ich mieszanki.

SARMy na masę wspierają proces rozbudowywania masy mięśniowej. Do tej grupy należą między innymi SARM RAD-140 czy Andarine S4. Efekty ich stosowania są widoczne już po krótkim czasie. Warte uwagi są preparaty SARM-X, uważane za najlepszy lub jeden z najlepszych produktów tego typu. Są one zaprojektowane w taki sposób, by w sposób maksymalny oddziaływać na receptory androgenów i zapewniać gwałtowny wzrost masy mięśniowej.

SARMy na siłę mają za zadanie przyspieszyć przyrost siły. Do tej kategorii produktów należą między innymi Ostarine (MK-2866) czy Testolone (RAD-140). W trakcie ich stosowania zauważalnie zwiększa się maksymalna siła mięśni i ich wytrzymałość.

SARMy na redukcję pozwalają na spalanie tkanki tłuszczowej bez ryzyka utraty tkanki mięśniowej. Do tej grupy zaliczane są między innymi Ibutamoren, Endurobol i Cardarine. Ostatni z preparatów stosowany były pierwotnie do walki z otyłością.

SARMy to preparaty wspomagające trening

Suplementacja preparatów typu SARM z odpowiednio dobranym treningiem, dietą oraz odnową biologiczną ma wpływ na zaskakującą poprawę wyników sportowych. W sportach wytrzymałościowych oraz siłowych, na przykład w kulturystyce, stosowany jest bardzo często WXN Labs MK-677 zwany hormonem wzrostu w kapsułkach. Wpływa on wspomagająco na treningi o może być łączony z innymi SARMami.

SARMy na masę jako odżywki ułatwiające budowanie muskulatury

SARMy kupowane są zazwyczaj z myślą o budowaniu muskulatury i zwiększaniu siły. W naszym sklepie dostępny jest między innymi WXN Labs Ostaryna – wysoce przyswajalny agonista receptorów androgennych, który ma działanie anaboliczne w mięśniach i tkance kostnej. Preparat ten jest w stanie zapewnić stały i stabilny przyrost masy mięśniowej i siły w krótkim czasie. Chętnie wybierany jest również przez kobiety.

SARMy – nie tylko na masę, ale także na redukcję

SARMy to rodzaj stosunkowo nowych suplementów na rynku, który niezwykle szybko zdobył popularność osób, które szukają substancji do poprawy sylwetki, wytrzymałości i możliwości redukcji. W skład produktów z grupy SARM wchodzą modulatory receptorów androgenowych, które uchodzą za legalne sterydy anaboliczno-androgenne. Po raz pierwszy zostały opracowane w latach 90. XX wieku i początkowo uchodziły za substancje bardzo niepewne. Obecnie są stosowane dość powszechnie ze względu na efekty, które zapewniają. Stosowanie ich nie tylko owocuje przyrostem tkanki mięśniowej, ale również umożliwia znaczną redukcje tkanki tłuszczowej. Zażywanie specyfików z grupy SARM oddziałuje bezpośrednio także na tkanki kostne.

SARMy – opinie, efekty i skutki uboczne

Zażywanie SARMów bardzo wyraźnie wpływa na wyniki treningów. Przyrost nowej masy mięśniowej, siły, synteza białek i redukcja tkanki tłuszczowej są widoczne już po krótkim czasie stosowania. Należy jednak mieć świadomość tego, że – jak większość substancji – mogą wywoływać skutki uboczne. Zaliczyć do nich należy wpływ na nastrój, drugorzędowe cechy płciowe, zarost czy ewentualną utratę włosów w przypadku osób, które genetycznie mają skłonność do łysienia.

Długotrwałe stosowanie specyfików należących do grupy modulatorów receptorów androgenowych SARM może przysporzyć takie efekty niepożądane jak obniżenie głosu lub wirylizację kobiet. Z drugiej jednak strony SARMy nie hamują własnej produkcji testosteronu, w przeciwieństwie do wielu sterydów.

Decyzję o zażywaniu SARMów należy dokładnie przemyśleć. Według większości opinii, podczas świadomego, kontrolowanego i zgodnego z zaleceniami dawkowania przeważają korzyści. Zawsze należy jednak liczyć się z możliwością wystąpienia pewnych skutków ubocznych, o których informują producenci.

Jak dawkować SARMy?

Każdy sarm jest dawkowany inaczej. Tej informacji nie należy jednak traktować jako rekomendacji – w każdym przypadku trzeba oszacować dawkowanie w oparciu o zalecenia producenta i poradę lekarza.

Najlepsze SARMy w sklepie WXN Labs!

Jeżeli intensywnie trenujesz i pragniesz znacząco zwiększyć efekty ćwiczeń, to warto rozważyć sprawdzenie suplementów z grupy SARM. Posiadamy w naszym sklepie SARMy produkcji własnej oraz opracowane przez inne firmy. Skorzystać możesz np. z WXN Labs Ostaryna, MK-677, WXN Labs GW-501516 czy LGD-4033.

Nasze preparaty mogą zapewniać trwały i szybki wzrost siły oraz masy mięśniowej. Oferowane produkty mają bardzo wysokie wskaźniki przyswajalności, dzięki czemu zażywanie ich jest opłacalne także pod względem finansowym. SARMy zalecane są osobom bardziej doświadczonym, z większym stażem treningowym. Zapraszamy już teraz do poznania całego asortymentu w sklepie – najsilniejsze SARMy, na masę, siłę i redukcję możesz zamówić dla siebie już w tej chwili!

Pamiętaj! Sarmy nie są przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, moga wywoływać skutki uboczne i stosujesz je na własną odpowiedzialność!

SCROLL UP

Koszyk