Obecnie możemy wybierać spośród wielu rodzajów suplementów dla kulturystów i osób praktykujących sporty wytrzymałościowe. Specyfik powinno się wybierać pod konkretne zastosowanie. Grupa SARM’ów jest bardzo liczna, wyróżnić można m.in. Ostarynę, Ligandrol, Testolone, Andarine, Cardarine, Ibutamoren, Stenabolic i wiele, wiele innych substancji. Które SARM’y są najlepsze do czego i jakie ostatecznie warto wybrać? Sprawdź poniższe propozycje:

  1. OstarineOstaryna – ekstra popularny SARM, który działa podobnie do anabolików, ale nie ma grupy metylowej i nie konwertuje się standardowo do estrogenu jak testosteron w kapsułkach. Ostaryna zaliczana jest do SARM’ów przeznaczonych do wzrostu siły (podobnie jak np. Rad-140). Suplementy tego typu są bardzo często wybierane przez kulturystów i każdego, komu zależy na szybkim poszerzaniu swoich możliwości czysto siłowych. W WXN Labs sprawdź koniecznie DARK LABS Ostarine 2×90 kaps. – duża efektywność działania w przystępnej cenie.
  2. MK-677 – Ibutamoren – kolejny popularny przedstawiciel suplementów typu SARM, który umownie zaliczany jest do kategorii produktów mocno uniwersalnych: idealnych zarówno na redukcję tkanki tłuszczowej, jak i do budowy nowej, silnej tkanki mięśniowej. MK-677 pobudza organizm i przyśpiesza procesy tworzenia nowych połączeń mięśniowych. W WXN Labs znajdziesz w wielu różnych wersjach. Sprawdź koniecznie DARK LABS MK 677 60 kaps., Brown Nutrition MK-677 i inne!
  3. LGD-4033 – Ligandrol – efektywny suplement SARM dla zaawansowanych sportowców, którzy koncentrują treningi na wzroście siły. Uznawany jest przez wielu za najsilniejszy SARM na rynku i najlepszy suplement do rozbudowy masy mięśniowej. Ma też silne właściwości redukcyjne. Rekomendowane produkty dla sportowców to między innymi PRO-NUTRITION LGD-4033 i WXN LABS LGD 4033 60 kaps.

Sprawdzone suplementy w korzystnych cenach   

W sklepie WXN Labs znajdziesz kilkadziesiąt różnego rodzaju specyfików zaliczanych do kategorii SARM. Każdy z nich ma nieco inne właściwości i różni się składem. Zapoznaj się z całą ofertą już teraz!

Przed zastosowaniem któregokolwiek ze wskazanych suplementów dokładnie zapoznaj się ze składem i sposobem działania. Nie można ich przyjmować w połączeniu z alkoholem i substancjami psychoruchowymi. Poszczególne substancje nie mogą być zażywane przez osoby niepełnoletnie, kobiety w ciąży oraz osoby z poszczególnymi problemami zdrowotnymi.