Suplementy przedtreningowe zna chyba każdy, kto dłużej ćwiczy wytrzymałościowo, a przede wszystkim siłowo. Popularne przedtreningówki dają mnóstwo energii do treningu, dzięki czemu możemy dać z siebie więcej, jednocześnie czując się lepiej. Jaką przedtreningówkę warto wybrać? Sprawdź, jakie produkty dostępne w WXN Labs polecamy!

Dobra przedtreningówka zadba o to, by każdy trening był na maksa

Preparaty do stosowania przed treningiem mają skład, który opracowany jest celem wywołania silnego pobudzenia. Najczęstszym składnikiem takich suplementów jest kofeina. Wcale nie rzadziej spotkamy w składzie taurynę, powszechnie występującą między innymi w popularnych napojach energetycznych. Jak wiesz, główne działanie przedtreningówek obejmuje dodanie wystarczającego „kopa” – dodatkowej energii, która jest potrzebna intensywnego wysiłku. Zażywając sprawdzoną przedtreningówkę, szybko poczujesz więcej siły i motywacji.

Zastosowanie przedtreningówek nie konieczne, aby odnieść sukces na siłowni i zmienić swoją sylwetkę, dodając sobie więcej siły i wytrzymałości. Ale z pewnością przedtreningówka przyda się każdemu w momentach kryzysowych. Wyobraźmy sobie codzienny scenariusz: mamy plan treningowy, cały dzień wypełniony, ale akurat jesteśmy po kompletnie nieprzespanej nocy. Lubiane normalnie ćwiczenia dziś będą prawdziwą zmorą. W takiej sytuacji możemy odpuścić trening albo zrobić sobie kawę. Albo jeszcze lepiej: wziąć mocną przedtreningówkę, która doda nam nagle siły i dzięki której wyciśniemy siódme poty na siłce. W przypadku dobrych preparatów zmiana może przyjść ot tak!

Przedtreningówka to nie tylko siła

Suplementy przedtreningowe dostępne w WXN Labs zadbają nie tylko o motywację do regularnego trenowania, także w zły dzień. Na siłowni dasz radę zrobić znacznie większe postępy, ponieważ organizm będzie pobudzony przez wybrany preparat. Często można nawet nie czuć tego, jakie efekty się robi. Inaczej mówiąc: przy takim samym lub mniejszym wysiłku zrobić znacznie więcej, niż normalnie, jeśli zażyjesz dobrą przedtreningówkę.

Suplementy dla sportowców do zażywania przed wymagającym ćwiczeniami mogą dawać też wiele innych, pozytywnych efektów. W WXN Labs znajdziesz suplementy takie, jak Chaos&Pain, Centurion, Venom, Alpha Lion czy #Raw, a także produkty naszej marki – WXN Labs – które wspomogą całościowo organizm do wytężonego wysiłku. W skład najpopularniejszych rezultatów dodatkowych zaliczają się:

Oprócz powyższych efektów – i oczywiście ogólnego pobudzenia – można liczyć na lepsze odżywienie mineralne, w tym magnezowo-wapniowe, organizmu.

Sprawdź produkty:

Kiedy brać przedtreningówki?

Suplementy przedtreningowe zaleca się spożywać celem zwiększenia możliwości wykonywania długich i intensywnych treningów. Preparaty te będą wspierać w trakcie trudniejszych momentów, niwelując trudności i poprawiając wyniki treningowe. Bardzo ważne jest to, że suplementy dla sportowców tego typu zapewniają znacznie lepszą regenerację potreningową, wzmacniają organizm i mogą mieć działanie antykataboliczne, czyli typowo osłonowe.

W zdecydowanej większości substancje te należy zażywać, zgodnie z nazwą, przed treningiem. Zazwyczaj zaleca się zachować odstęp co najmniej 15 – 30 minut, aby preparat mógł zacząć w pełni działać. Przy stosowaniu nigdy nie łączmy takich suplementów z alkoholem oraz jakimikolwiek substancjami psychoruchowymi.

Najlepsze przedtreningówki – WXN Labs 

W WXN Labs znajdziesz najlepsze przedtreningówki na siłę, jak i na wytrzymałość. Możesz wybierać spośród produktów stworzonych typowo pod motywację i koncentrację, jak i tych najbardziej pobudzających. Najmocniejsze przedtreningówki mogą zawierać DMAA. Sprawdź takie propozycje, jak URX Bombshell – 30 porcji przedtreningówki z DMAA oraz CENTURION LABZ Rage DMAA Formula – 33 tabl.

Wypróbuj też elitarną linię DARK LABS, czyli przedtreningówki jednocześnie silne, dobrze przyswajalne i bezpieczne. Jeśli chodzi o te najsilniejsze suplementy, to w tej linii warto sprawdzić najbardziej wszystkich znanego Cracka – DARK LABS Crack DMAA 40 porcji – lub alternatywnie Crack DMAA Halloween Edition!