Przedtreningówki to suplementy diety dla sportowców, których zadaniem jest pobudzenie organizmu do działania oraz podniesienie efektywności treningów. Na podstawie konsultacji z ekspertami oraz kierując się opiniami użytkowników, stworzyliśmy ranking najlepszych przedtreningówek w 2021 roku. Zobacz, które produkty sprawdziły się najlepiej!

Miejsce 1: Dark Labs Crack

Pierwsze miejsce w naszym rankingu przedtreningówek w 2021 roku zdobył suplement Crack marki Dark Labs. Preparat ten należy do wyjątkowo mocnych przedtreningówek. Stanowi kompozycję dobrze przebadanych, skutecznych składników, dających niesamowity efekt. Przedtreningówka Dark Labs Crack poprawia pompę mięśniową, usuwa zmęczenie i poprawia nastrój. Dodatkowo powoduje przypływ adrenaliny, eliminujący poczucie strachu. Sprzyja utrzymaniu koncentracji, co przekłada się na wyższą jakość treningu. Dzięki Dark Labs Crack twój trening będzie znacznie dłuższy i bardziej efektywny!

Miejsce 2: WXN Labs God Mode

Na miejscu drugim uplasowała się nowa przedtreningówka marki WXN Labs. Jest to wzmocniona wersja znanego i lubianego przez użytkowników poprzedniego preparatu tej firmy. God Mode WXN Labs zawiera substancje należące do trzech grup: pompery, nootropiki oraz stymulanty. Wśród pomperów wymienić należy Agmatynę i Argininę HCL. Składniki te poprawiają wydajność mięśni poprzez poprawę ich ukrwienia, nasilenie pompy mięśniowej oraz działanie antykataboliczne. Nootropiki zawarte w preparacie to Alpha GPS, Hordenina oraz Noopept. Ich zadaniem jest pobudzenie układu nerwowego, poprawa koncentracji i utrzymanie skupienia. Składniki o działaniu stymulującym to zaś Kofeina, DMHA, Eria Jarensis, a także Alpha Yohimbina. Taka kompozycja dodaje energii i sprawia, że trening jest znacznie bardziej wydajny!

Miejsce 3: ASC Supplements El Jefe

Trzecie miejsce w rankingu zajął preparat ASC Supplements El Jefe. Przedtreningówka ta wyróżnia się dopracowanym, kompleksowym składem. ASC Supplements El Jefe zapewnia niesamowitą równowagę: dostarcza energii, a jednocześnie pozwala utrzymać skupienie. Pozytywnie wpływa także na fizyczne przygotowanie do treningu, zwiększając wydajność mięśni i powodując efekt pompy. ASC Supplements El Jefe stanowi dobry wybór dla większości sportowców, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Miejsce 4: Dark Labs Flame

Tuż za podium w naszym rankingu w 2021 roku uplasowała się przedtreningówka Dark Labs Flame. Jest to mocna przedtreningówka, która idealnie sprawdzi się w przypadku zaawansowanych użytkowników. Dark Labs Flame umożliwia maksymalne zintensyfikowanie treningu, ponieważ zapewnia niesamowity przypływ energii i jednocześnie wpływa efekt pompy mięśniowej. Wypróbuj ten suplement i przenieś swój trening na wyższy poziom!

Miejsce 5: URX Bombshell

Na miejscu piątym mamy przedtreningówkę URX Bombshell. Suplement ten zawiera wyłącznie składniki aktywne w dużych dawkach. URX Bombshell daje efekt bardzo silnej pompy mięśniowej, długotrwałego zwiększenia poziomu energii i doskonałej koncentracji. W składnie tej przedtreningówki znaleźć można między innymi kofeinę i guaranę, a także beta-alaninę oraz johimbinę.