Wxn labs blue magic 45caps to produkt nie dla każdego, ale jesteśmy pewni, że wszyscy chcieliby w swoim treningu uzyskać efekty, które gwarantuje. To fat burner, który nie bierze jeńców. To specjalna, optymalna mieszanka składników, które sprawią, że każdy, kto go zastosuje, osiągnie maksimum swych możliwości i poważnie zbliży się do progu swej wytrzymałości w ogóle. Warunek? Naprawdę wymagający, intensywny i ciężki trening. To najmocniejszy termogenik dostępny u nas. Bardzo zaawansowany skład i wszystkie jego elementy w dużych ilościach gwarantują satysfakcję oraz namacalne efekty. To produkt oparty tylko na skutecznych składnikach w dużych dawkach. Co zawiera i jak działa „niebieska magia” zawarta w tych kapsułkach?

Wxn labs blue magic 45caps, potężna moc johimbiny w zamknięta w małej kapsułce

Wxn labs blue magic 45caps to preparat, którego idea oraz skład opierają się na zastosowaniu w możliwie najsilniejszych, a jednocześnie bezpiecznych dla organizmu, naturalnych substancji, przyspieszających metabolizm oraz procesy spalania tkanki tłuszczowej. Jako jeden z niewielu dostępnych na rynku specyfików zawiera aż dwa rodzaje johimbiny – johimbinę HCL oraz johimbinę alfa. Sama yohimbina to ekstrakt z afrykańskiego drzewa, od lat stosowany z powodzeniem na przykład w odchudzaniu i medycynie, ale dopiero od niedawna z powodzeniem używany także jako składnik odżywek treningowych. Jej działanie medyczne opiera się na blokowaniu odpowiednich  receptorów w organizmie, dzięki któremu poprawia się działanie układu wspólczulnego. To z kolei ma wpływ na zwiększone wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny do krwiobiegu. Proces ten pobudza układ współczulny oraz powoduje podwyższenie ciśnienia i pulsu, aktywując cały organizm. Dodatkowo pobudza układ nerwowy oraz naczynia krwionośne, co ma niebagatelny wpływ na poprawę pracy „pompy mięśniowej”. Z tych też powodów johimbina okazała się świetnym elementem zaawansowanych specyfików treningowych.

Wxn labs blue magic 45caps to zaś produkt, który zawiera jej aż dwa rodzaje w naprawdę mocnych dawkach. Ale nie tylkoto. W składzie preparatu znajdziemy także kofeinę, hordeninę, żywicę drzewa guggulu, gorzką pomarańczę i winpocetynę. To prawdziwa mieszanka energetyczno – wybuchowa, która przy odpowiednim treningu po prostu wymiecie tłuszcz z naszego organizmu. 

To dzięki w naszym cyklu będziemy w stanie zrobić jeszcze jedno powtórzenie, jeszcze jeden skłon lub wyskok. Ten mix po prostu mówi sam za siebie. Zaś każdy z jego elementów został laboratoryjnie dobrany pod kątem ilości i bezpieczeństwa dla ludzkiego organizmu. Za każdym razem jest to idealnie dobrana dawka, zapewniająca skuteczne działanie, optymalny power i zauważalne efekty. Ponadto wszystkie elementy też odżywczej układanki zostały dobrane tak, aby zachodząca między nimi synergia pozwalała w stu procentach wykorzystać dostarczany przez odżywkę potencjał. Żaden inny produkt na rynku nie ma takich dawek Yohimbiny HCL oraz mocniejszej Alfa-Yohimbiny. Żaden inny nie zawiera w sobie tyle mocy, którą można spożytkować. 

Wxn labs blue magic 45caps, produkt dla doświadczonych i wymagających

Wxn labs blue magic 45caps to przede wszystkim świetny burner, z pewnością zasługujący na wyróżnienie. Musimy jednak pamiętać, że nie jest to produkt dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z siłownią lub trenujących mniej intensywnie. Duże dawki pobudzających organizm specyfików, odpowiednio nie „spalone” w czasie ćwiczeń, mogą powodować niewygodne efekty uboczne, charakterystyczne dla na przykład spożycia zbyt dużej ilości kofeiny. Duże dawki gwarantują szybki efekt, ale zdecydowanie jedynie podczas naprawdę wymagającego treningu. Yohimbina to składnik, który będzie świetny w końcowych okresach redukcji masy ciała, treningach sportowych lub wyczynowych. Czyli nada się raczej dla zaawansowanych bodybuilderów, chcących spalić resztki tłuszczu w swoim organizmie. Polecamy ten produkt wszystkim tym, którzy są doświadczeni, a ponadto na siłowni, bieżni lub macie po prostu się nie oszczędzają. Osobom, których ćwiczenia są naprawdę bardzo wyczerpujące i intensywne, a także bardziej zaawansowanym sportowcom, chcącym wejść na „wyższy poziom wysiłku”. Tym wszystkim gwarantujemy, że efekty używania Wxn labs blue magic 45caps nie każą na siebie długo czekać.