Preparaty na stawy

Widok:
Sale
Promocja!

NUTRABIO – Extreme Joint Care 120 kaps

89.00

Extreme Joint Care to kompleksowy produkt wspomagający stawy i układ …

Sale
Promocja!

Chemix Joint – 90 Capsules

139.00

Czym jest Chemix JOINT? Chemix Joint to całkowicie naturalna formuła …

Brawn Nutrition BPC-157 60 kaps

229.00

Najlepsza ochrona aparatu ruchu Silny i mocny szkielet to bardzo …

Sale
Promocja!

Immortal Science The Reaper 120 kaps (Ostaryna)

169.00

Immortal Science to pewna firma produkująca sarmy.

Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

Ostaryna –    10mg

PRO NUTRITION SARM STACK 60 kaps

249.00

 

Pro nutrition Sarm Stack jest połączeniem 3 mocnych sarmów ostaryny, LGD-4033 i GW-501516.

Stosując takie połączenie uzyskasz w stosunkowo krótkim czasie znaczny wzrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej.

 

 

 

Skuteczne preparaty na stawy stanowią obowiązkowy element suplementacji dla każdego sportowca. Powinny stosować je także wszystkie osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport na poziomie rekreacyjnym. Preparaty wzmacniające stawy i wspierające ich odbudowę wskazane są również w przypadku osób starszych, pracujących fizycznie oraz zmagających się z otyłością.

Preparaty na stawy pozwalają chronić chrząstki stawowe, ścięgna i więzadła. Uzupełniają znajdujące się w organizmie składniki odżywcze, niezbędne do regeneracji wymienionych struktur. Nie zawsze bowiem dieta – nawet zdrowa i odpowiednio zbilansowana – pozwala na dostarczenie wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Duży wysiłek fizyczny oraz zwiększone obciążenie stawów, związane z uprawianiem sportu czy też otyłością, wymagają suplementacji specjalnymi odżywkami na stawy.

Jakie składniki można znaleźć w preparatach na stawy?

Preparaty na stawy dla sportowców to zazwyczaj produkty wieloskładnikowe. Mogą zawierać one między innymi glukozaminę, chondroitynę, kolagen, kwas hialuronowy, witaminy C, B6 i D3. Oprócz tego odżywki wzmacniające stawy bardzo często wzbogacone są o mangan, magnez i wapń. Częstymi składnikami są ekstrakty z roślin takich jak żeń-szeń, imbir, kurkuma, kora białej wierzby czy skrzyp polny.

Suplementy diety na stawy mogą mieć formę kapsułek, tabletek, proszku do rozpuszczania lub shotów. Forma podania jest kwestią preferencji i wygody. Znacznie ważniejszy jest właściwy dobór preparatu do potrzeb. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem stosowania odżywek na stawy, warto przetestować próbki suplementów lub skonsultować się ze specjalistą.

SCROLL UP

Koszyk