Preparaty na stawy

Widok:
Sale
Promocja!

NUTRABIO – Extreme Joint Care 120 kaps

19.58

Extreme Joint Care to kompleksowy produkt wspomagający stawy i układ …

Sale
Promocja!

Chemix Joint – 90 Capsules

43.78

Czym jest Chemix JOINT? Chemix Joint to całkowicie naturalna formuła …

Sale
Promocja!

Immortal Science The Reaper 120 kaps (Ostaryna)

37.18

Immortal Science to pewna firma produkująca sarmy.

Ilość porcji w opakowaniu    120
Opakowanie     120 kapsułek
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

Ostaryna –    10mg

PRO NUTRITION SARM STACK 60 kaps

54.78

 

Pro nutrition Sarm Stack jest połączeniem 3 mocnych sarmów ostaryny, LGD-4033 i GW-501516.

Stosując takie połączenie uzyskasz w stosunkowo krótkim czasie znaczny wzrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej.

 

 

 

Skuteczne preparaty na stawy stanowią obowiązkowy element suplementacji dla każdego sportowca. Powinny stosować je także wszystkie osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport na poziomie rekreacyjnym. Preparaty wzmacniające stawy i wspierające ich odbudowę wskazane są również w przypadku osób starszych, pracujących fizycznie oraz zmagających się z otyłością.

Preparaty na stawy pozwalają chronić chrząstki stawowe, ścięgna i więzadła. Uzupełniają znajdujące się w organizmie składniki odżywcze, niezbędne do regeneracji wymienionych struktur. Nie zawsze bowiem dieta – nawet zdrowa i odpowiednio zbilansowana – pozwala na dostarczenie wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Duży wysiłek fizyczny oraz zwiększone obciążenie stawów, związane z uprawianiem sportu czy też otyłością, wymagają suplementacji specjalnymi odżywkami na stawy.

Jakie składniki można znaleźć w preparatach na stawy?

Preparaty na stawy dla sportowców to zazwyczaj produkty wieloskładnikowe. Mogą zawierać one między innymi glukozaminę, chondroitynę, kolagen, kwas hialuronowy, witaminy C, B6 i D3. Oprócz tego odżywki wzmacniające stawy bardzo często wzbogacone są o mangan, magnez i wapń. Częstymi składnikami są ekstrakty z roślin takich jak żeń-szeń, imbir, kurkuma, kora białej wierzby czy skrzyp polny.

Suplementy diety na stawy mogą mieć formę kapsułek, tabletek, proszku do rozpuszczania lub shotów. Forma podania jest kwestią preferencji i wygody. Znacznie ważniejszy jest właściwy dobór preparatu do potrzeb. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem stosowania odżywek na stawy, warto przetestować próbki suplementów lub skonsultować się ze specjalistą.

SCROLL UP
Select your currency
EUREuro

Koszyk